AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Zvýšení kvality příspěvků pod články

5. ledna 2010
Autor: Martin Kuba, celkové hodnocení článku: 3,8
Klíčová slova: Rubrika: Krátké zprávy


Od nového roku jsme provedli vylepšení v publikování příspěvků pod články serveru Aeroweb. Nově každý příspěvek projde redakcí a publikovány budou jen ty příspěvky, které z pohledu redakce článek doplňují o zkušenosti nebo důležité informace a poskytnou tak čtenářům přidanou hodnotu nebo další užitečné informace. Příspěvky pod články tedy neslouží k diskusi a výměně názorů k danému tématu.

Rádi bychom touto cestou zlepšili obsah a hodnotu příspěvků, které se pod článkem objevují a vyšli tak vstříc všem čtenářům, kteří v dosud nepřehledných diskusích hledali jeden či dva relevantní příspěvky k tématu. Nyní se přímo pod článkem zobrazí právě jen tyto.

Možnost přidávat příspěvky pod články je tímto více otevřena zejména pro zkušenější piloty a odborníky, kteří svými příspěvky a zkušenostmi mají co říci ostatním čtenářům.

Věříme, že i určité zpoždění spojené s autorizací příspěvků neodradí zejména odbornější čtenáře k vkládání zkušeností a doplňujících informací, neboť právě tyto příspěvky dostanou pod článkem mnohem větší prostor. Předem děkujeme za každý příspěvek pod článek, který bude odpovídat jednoduchému pravidlu:

Příspěvky pod články jsou určeny pro doplňující faktické informace nebo odborné zkušeností k tématu článku. Nejsou určeny pro diskusi nebo názory.

Zejména nás mrzi, že do kategorie příspěvků, které toto pravidlo postihuje patří i pochvalné komentáře.

Aeroweb i nadále poskytuje prostor pro názory čtenářů na letecká témata a věcnou diskusi

Pro diskusi k rozličným leteckým tématům a sdělování názorů jsou určeny stránky leteckého fóra, kde lze založit a moderovat libovolné letecké téma. Letecké fórum je na tomto serveru právě proto, aby si zde čtenáři mohli navzájem sdělit svoje názory, a umožňuje mnohem efektivnější a přehlednější online diskusi. Příspěvky pod články nebyly takto koncipovány a chceme je ponechat pouze pro příspěvky s vysokou hodnotou pro čtenáře a zejména relevancí k danému článku.

Martin Kuba

Martin je vášnivý pilot a zkušený instruktor létání. Kvalifikace FI(A), IR(A), ATPL frozen, ale také instruktor ULL(A). Kromě toho stále miluje létat paragliding PG(B) / MPG. Celkový nálet přes 2 000 hodin. Jeho největší radostí je létání po Evropě. Má rád moderní letadla a všechno v letadle hezky v pořádku, Pracuje jako vedoucí letecké školy AeroPrague. Potkat jej můžete na letišti Praha Letňany.

| Kontakt | Články autora |Jak oznámkujete tento článek?

Aktuální skóre: 3,8

Jako ve škole, 1 nejlepší, 5 nejhorší.

+
1
2
3
4
5
-

Jediný případ, kdy pilot lituje, že má plné nádrže, je při požáru letadla...

Přehled leteckých simulátorů v ČR

 

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)


Číslo publikace ISSN 1801-6847. Copyright (c) 2005-2014 Aeroweb.cz. All rights reserved.
Server provozuje společnost Mavisys, s.r.o.