AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Aktualizace aplikace Databáze letišť pro tablety a telefony Apple

13. září 2017
Autor: Patrik Sainer, 6 příspěvků, celkové hodnocení článku: NIL
Klíčová slova: Rubrika: Krátké zprávy


Mám pro všechny uživatele aplikace Databáze letišť dobré zprávy. Dnes vyšla aktualizace zajišťující kompatibilitu s novým operačním systémem iOS 11. Aplikaci jsme úspěšně překompilovali pro 64bitový operační systém a navíc jsme doplnili podrobnější zoom-levely letecké mapy (v předchozí verzi byl problém se stahováním map - jelikož jsou data map více objemná, a proto podrobné mapy v aplikaci nemohly být dostupné).

Pro každý druh mapy (dvoustovku, pětistovku, milionku) jsme aktuálně posunuli její zobrazení o jeden zoom-level dále - tím jsou mapy mnohem lépe čitelné. Vyzkoušejte si nové podrobné mapy, jsou pro vás připraveny ke stažení v aplikaci ve Správci dat.

Před stažením nových map doporučujeme celou aplikaci z vašeho tabletu/telefonu smazat a nainstalovat nově z AppStore - odkaz zde: https://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=561712551& (pokud aplikaci před stažením map nesmažete – nesmažou se ani původní zoom-levely mapy a nové detailní mapy se vám tudíž nestáhnou).

Druhá dobrá zpráva – máme nového vývojáře mobilních aplikací. Jedná se o mladou dynamickou společnost se schopnými programátory a navíc se zájmem o letectví. První úkol byl upravit stávající apku pro iOS 11 – ten se zdařil a již jsme začali pracovat na kompletně nové aplikaci. První je na řadě nová verze pro operační systém iOS od Apple a až bude hotova a odladěna, dočkají se také uživatelé operačního systému Android! Nechci být příliš optimistický, ale doufám, že do začátku nové sezony (březen 2018) bude vše připraveno. smileyJak oznámkujete tento článek?

Aktuální skóre: NIL

Jako ve škole, 1 nejlepší, 5 nejhorší.

+
1
2
3
4
5
-


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů
Celkem 6 příspěvků. Dodržujte prosím tato jednoduchá pravidla.

AirNav ProMaloch 13. 9. 2017 18:29:00Odpovědět
Rad bych se zeptal, zda bude aktualizovana Databáze i pro program AirNav Pro. Stahnul jsem si pred mesicem verzi pro rok 2017 a jednotlive charty jsou z roku 2013. Dojde v nejblizsi dobe taky na opravu?
AirNav ProZuzana 13. 9. 2017 23:21:00Odpovědět
V nabídce AirNav Pro je ke stažení mapa Databáze letišť z července 2017.
RE: AirNav ProPatrik Sainer 13. 9. 2017 23:52:00Odpovědět
Dobrý den, data v AirNavPro jsou aktualizována průběžně - ale na váš podnět jsem to právě kontroloval a zjistil jsem že jsou tam skutečně vypublikována data z roku 2013. Nevím kde se stala chyba, ale nejspíše se provozovatelům AirNavPro buď zbláznil počítač nebo někdo šáhl při aktualizaci na špatné místo na disku... (poslední update proběhl v červnu 2017). Hned jim napíši, ale jak znám přístup AirNavPro - nebude jejich reakce nejspíše nikterak blesková. Pokud máte chuť, napište jim také stížnost jako zákazník, prosím. S pozdravem, Patrik Sainer.
AirNav Pro dataPatrik Sainer 19. 9. 2017 9:18:00Odpovědět
Tak jsem po týdnu nedostal z AirNav žádnou odpověď - spolupráce s nimi je skutečně šílená - takto je to vždycky když u nich něco nefunguje - je ticho po pěšině... nekomunikují ani se zákazníky ani se svými dodavateli! Zopakoval jsem můj dotaz jak emailem tak na jejich webu - no snad se někdo ozve a začne se tomu věnovat.
AirNavProJiří Svoboda 20. 9. 2017 19:27:00Odpovědět
Ten problém je už od Května. V červnu jsem od nich doslal info že o problému vědí, našli chybu a do několika dnů to vyřeší. Bohužel stále nic.
AirNavDan 21. 9. 2017 11:37:00Odpovědět
napisu jim taky, posledne (kdyz jsem resil s nima VFR reporting body okolo prahy) tak se semnou docela bavili

Přidat vlastní zkušenost

Přečtěte si prosím pravidla pro příspěvky

Jméno: Předmět příspěvku:

Ochrana proti spamu - připočtěte k číslu 17 pětku a výsledek zapište do tohoto políčka:

   Adresa autora: 54.162.107. xxx
Pokud jednou zatáhneš za vypínač vlečného lana, jeví se Tvůj osud na nejbližších čtrnáct dní poněkud nejistým.
olanzapin halveringstid olanzapin depot olanzapin graviditet
fluconazol hexal fluconazol gardnerella fluconazol 50 mg dosis

Přehled leteckých simulátorů v ČR

 

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)


Číslo publikace ISSN 1801-6847. Copyright (c) 2005-2014 Aeroweb.cz. All rights reserved.
Server provozuje společnost Mavisys, s.r.o.