AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (3) |

Technické pozice, výroba (7) |

Administrativa (2) |

Letecký personál (3) |

Administrativa

Letová dispečerka

Zabýváme se výcvikem pilotů, realizací vyhlídkových letů a leteckých zážitků, leteckými pracemi a lety privátními letadly po celé Evropě. A právě pro tuto poslední činnost hledáme posilu do našeho teamu.

Protože jsme víc piloti s hlavou stále v oblacích než dispečeři, potřebujeme do našeho teamu šikovnou posilu, která bude mít na starosti organizační a administrativní záležitosti při zabezpečení letů našich klientů po Evropě, zpracovávání kalkulací a plánování letadel a jejich posádek.

Uvítáme samostatného a komunikativního uchazeče s organizačními schopnostmi, příjemným vystupováním a smyslem pro zodpovědnost.

Pokud chcete dělat zajímavou a různorodou práci v letectví, rádi komunikujete s lidmi a budete mít stejně jako my dobrý pocit z každého nadšeného klienta, kterému společně splníme jeho sen, jste náš člověk!

Co vás čeká

  • Komunikace se zákazníky pro privátní lety
  • Přijímání a zpracování rezervací a objednávek
  • Plánování letů a posádek
  • Organizace letadel a práce pilotů
  • Komunikace s provozovateli letišť po celé Evropě
  • Budete mít na starosti administrativu spojenou s jednotlivými lety
  • Příprava marketingových podkladů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Praxe vítána, ale není podmínkou - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • Spolehlivost a příjemné vystupování
  • Dobrý mluvený i psaný projev
  • Pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly
  • Vynikající organizační schopnosti
  • Prodejního a týmového ducha
  • Být empatický (umět se vcítit do potřeb našich klientů)
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Znalost leteckého prostředí a jeho specifik vítána, ale není podmínkou
  • Chuť pracovat v leteckém prostředí (na letišti Letňany)

Co vám můžeme nabídnout

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Dobré platové ohodnocení odpovídající schopnostem
  • Práci v mladém a pohodovém kolektivu
  • Zázemí silné a stabilní letecké společnosti
  • Možnost dalšího karierního růstu a vzdělávání
  • Možnost uplatnění či získání pilotních kvalifikací a letecké odbornosti
  • Zajímavou, různorodou a odpovědnou práci
  • Místo pracoviště Praha – letiště Letňany

Kde a jak pracujeme?

  • Pracujeme v kanceláři v areálu "Stará Aerovka" na letišti Praha - Letňany
  • Osmihodinová pracovní doba 9-17
  • Naše nově zrekonstruované kanceláře nabízí díky členění nábytkem jak dostatečné soukromí, tak i rychlý kontakt s kolegy
  • K dispozici kuchyňka, občerstvení
  • Za okny máme kousek přírody, v létě možnost slunění, posezení venku a klid. No dobře občas tedy odstartuje nějaké to letadlo... :-))

Kdy můžeme společně začít?
Čím dříve, tím lépe ;-) Nástup možný ihned.

Pokud si myslíte, že byste mohl/a být tím pravým člověkem pro náš tým, pošlete nám prosím svůj životopis s reprezentativní fotografií a motivační dopis. Jestliže budete vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru.

Těšíme se na Vás!

Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 20. 11. 2017 10:28:09
Kontakt: AERO Prague | tel.: 775 365 320 | email: job@aeroprague.cz

BRIGÁDA - administrativní výpomoc

Pro krátkodobou intenzivní administrativní výpomoc (brigádu) hledáme pečlivého uchazeče s orientací ve světě letectví.

Hlavní naplní Vaší práce bude shromažďování dat z veřejně dostupných zdrojů pro účely rozvíjejícího se projektu přímo spojeného s naším serverem, který Vám rádi přiblížíme na osobní schůzce.

Po uchazeči požadujeme:

  • pečlivost
  • snahu a aktivní přístup k zadaným úkolům
  • zodpovědnost

Nabízíme

  • jednorázovou odměnu za dobře odvedenou práci
  • v případě oboustranného zájmu možnost dalšího uplatnění v redakci Aerowebu

Práce je vhodná i pro studenty, neboť ji lze provádět z domova. Jedná se však o intenzivní vytížení; proto oceníme především uchazeče, kteří budou ochotni věnovat práci co největší porci svého denního času.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte s krátkým popisem Vašeho profilu (ideálně přiložte životopis) na email adam.zuska@aeroweb.cz.

pramipexol generico ogvitaminerfolie.site pramipexol 1 mg precio

Vedlejší pracovní poměr nebo brigáda | Praha / home-office | Vloženo: 30. 10. 2017 9:50:36
Kontakt: Aeroweb.cz | tel.: | email: adam.zuska@aeroweb.cz

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)