Dnes je 27. května 2018
5:01 20:57

Poslední volná místa na kurz teorie pro piloty PPL/ULL od 23. dubna 2018

17. 4. 2018

Pokud zvažujete pilotní výcvik, využijte aktuální možnosti naučit se teorii, která je spojena s funkcí velitele letadla. Ať už zvažujete pilotní průkaz na velká letadla PPL(A) nebo pilotní průkaz na ultralighty. Pro zájemce o tyto pilotní průkazy aktuálně pořádá letecká škola AERO Prague létající z Prahy Letňan intenzivní teoretický kurz.

Certifikát teorie Aero PragueTýdenní intenzivní kurz teorie pilota zakončený vydáním certifikátu o absolvované teorii. Rozvrh je navržen tak, abyste celou teorii absolvovali za 7 dnů.

Výuka probíhá na letišti v Praze-Letňanech - Areál Stará Aerovka a časy jsou uzpůsobeny zejména pro ty z vás, kteří chodí pravidelně do práce a proto preferují spíše večerní časy. Výuka probíhá v příjemném, neformálním a přátelském prostředí. .

Výuka vás musí bavit

Jednotlivé lekce budou přednášet zkušení lektoři a profesionální piloti, které také možná znáte z článků na Aerowebu. Výuka probíhá zajímavou formou s mnoha praktickými radami a příklady z praxe. Na tomto kurzu můžete očekávat, že probereme témata velmi živě a s mnoha praktickými příklady z letecké praxe, které využijete ve vaší další karieře pilota. Tedy hlavně bez zbytečných nesrozumitelných vzorečků a spousty učebnicových znalostí :-).

Po absolvování tohoto kurzu budete dobře připraveni na teoretickou zkoušku na Úřadu pro civilní letectví nebo u inspektora LAA.

Kurz začíná v pondělí 23. dubna 2018 - poslední volná místa

Za kurz pro pilotní průkaz PPL(A) zaplatíte pouze 12 100 Kč vč. DPH. Za teoretický Kurz Pilota ultralightu jen 9 680 Kč vč. DPH. Více informací naleznete na stránkách Týdenní intenzivní kurz teorie pilota.

V rámci tohoto kurzu můžete absolvovat seznamovací let za zvýhodněnou cenu

Pokud zatím nemáte zkušenost s pilotováním letadla, můžete si v rámci kurzu objednat za zvýhodněnou cenu následující seznamovací let. Pokud máte o tuto možnost zájem, uveďte uveďte to prosím v poznámce objednávky kurzu.

Online objednávka na stránkách Týdenní intenzivní kurz teorie pilota nebo tel. 775 585 995.

Mohlo by vás zajímat