Dnes je 22. dubna 2019

5:54 20:06

Poslední volná místa na kurz teorie pro piloty PPL/ULL od 4. března 2019

1. 3. 2019

Pokud zvažujete pilotní výcvik, využijte aktuální možnosti naučit se teorii, která je spojena s funkcí velitele letadla. Ať už zvažujete pilotní průkaz na velká letadla PPL(A) nebo pilotní průkaz na ultralighty. Pro zájemce o tyto pilotní průkazy aktuálně pořádá letecká škola AERO Prague létající z Prahy Letňan intenzivní teoretický kurz.

Certifikát teorie Aero PragueTýdenní intenzivní kurz teorie pilota zakončený vydáním certifikátu o absolvované teorii. Rozvrh je navržen tak, abyste celou teorii absolvovali za 7 dnů.

Výuka probíhá na letišti v Praze-Letňanech - Areál Stará Aerovka a časy jsou uzpůsobeny zejména pro ty z vás, kteří chodí pravidelně do práce a proto preferují spíše večerní časy. Výuka probíhá v příjemném, neformálním a přátelském prostředí. .

Výuka vás musí bavit

Jednotlivé lekce budou přednášet zkušení lektoři a profesionální piloti, které také možná znáte z článků na Aerowebu. Výuka probíhá zajímavou formou s mnoha praktickými radami a příklady z praxe. Na tomto kurzu můžete očekávat, že probereme témata velmi živě a s mnoha praktickými příklady z letecké praxe, které využijete ve vaší další karieře pilota. Tedy hlavně bez zbytečných nesrozumitelných vzorečků a spousty učebnicových znalostí :-).

Po absolvování tohoto kurzu budete dobře připraveni na teoretickou zkoušku na Úřadu pro civilní letectví nebo u inspektora LAA.

Kurz začíná v pondělí 4. března 2019 - poslední volná místa

Za kurz pro pilotní průkaz PPL(A) zaplatíte pouze 12 100 Kč vč. DPH. Za teoretický Kurz Pilota ultralightu jen 9 680 Kč vč. DPH. Více informací naleznete na stránkách Týdenní intenzivní kurz teorie pilota.

Online objednávka na stránkách Týdenní intenzivní kurz teorie pilota nebo tel. 775 585 995.

Mohlo by vás zajímat