Mám na to být pilotem?
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (4) |

Technické pozice, výroba (1) |

LETECKÝ MECHANIK (VÝROBA)

Propadli jste letectví? Lepili jste jako malí kluci modely a snili o budoucnosti v hangáru? Dětské sny se mají plnit a zrovna teď máte novou příležitost. Pro výrobu a pilotování profesionálního bezpilotního letounu Primoco UAV hledáme nové kolegy na pozice LETECKÝ MECHANIK (VÝROBA) a PILOT/INSTRUKTOR BEZPILOTNÍCH LETOUNŮ.

Společnost Primoco UAV odstartovala sériovou výrobu po dvouletém vývoji v lednu 2016. Jedná se o civilní bezpilotní letoun schopný létat zcela samostatně dle naprogramovaných letových plánů. Ke klíčovým vlastnostem letounu patří zejména jeho velikost, maximální vzletová hmotnost 150 kg, výdrž 10 hodin, dolet 1 500 km a plně automatický vzlet i přistání. Uplatnění tak nachází zejména v energetice, zemědělství, při ochraně hranic, pátrání a záchranářských činnostech.

Dosud společnost vyrobila 25 letounů a postupně navyšuje svoji výrobní kapacitu na 100 letounů ročně. V 4. čtvrtletí 2017 je plánové spuštění licenční výroby v Rusku. Cílová destinace letounů je Rusko, Blízký východ, Afrika, Jižní Amerika a Čína.

Na pozici leteckého mechanika do výroby bezpilotního letounu Primoco UAV hledáme zručné kolegy se zájmem o letectví, konstrukci a smyslem pro detail.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a preciznost
  • Ochota učit se novým věcem a technologiím

Popis práce:

  • Výroba letounu Primoco UAV a jeho komponentů dle technologického postupu
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co nabízíme:

  • Možnost podílet se na nové éře letectví
  • Práci s nejnovějšími technologiemi a systémy
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení se systémem odměn

Hlavní pracovní poměr | Praha 5 - Radotín | Vloženo: 27. 5. 2017 16:35:35
Kontakt: Primoco UAV SE | tel.: 603469606 | email: semetkovsky@primoco.com

Pilot / instruktor Cirrus Aircraft

Kdo jsme…

  • Dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetými zkušenostmi s prodejem a provozem letadel Cirrus. Jsme less paper company, výborný mladý a malý kolektiv, zázemí amerického výrobce Cirrus Design Corporation,
  • Našim klientům – majitelům letadel poskytujeme komplexní portfolio služeb - Cirrus Worry Free Ownership
  • Jsme „safety oriented“ provozovatel a certifikované CTC – Cirrus Training Centrum (PPL, NOC, IR)
  • Krátkodobou vizí je Cirrus Jet a přechod na AOC provoz
  • Jsme inovativní a „SAFETY ORIENTED“, létáme dle standardních postupů s pravidelnými opakovacími školeními a přezkoušením
  • Využíváme moderní aplikace, nová letadla s pravidelným autorizovaným servisem

Neděláme nelegální aerotaxi…

Pro rozšíření našich aktivit hledáme vhodné kandidáty na pozici pilota-instruktora. Kombinace bezpečného létání s moderními nejbezpečnějšími letadly ve své kategorii

Náplň práce:

  • Korporátní pilot / lety pro majitele, instruktor / výcviky PPL, NOC, IR

Rozsah práce:

  • Plný pracovní úvazek, předpokládaný roční nálet 400-600 h převážně IFR
  • Plánování volna měsíc dopředu, 20 dní STBY / 8 dní volno, 20 dní dovolené

Platební podmínky:

  • 1 000 Kč / letovou hodinu, plánování a management letu, briefingu a debriefingu při výcviku,
  • Speciální bonus po 3 letech v společnosti – 200 000 Kč
  • Možnost kombinace s jinou manažerskou funkcí a základním platem

Požadujeme:

  • SEP IR a CPL nejlépe do konce června 2016, FI výhodou (není podmínkou)
  • Příjemné vystupování a vzhled
  • Odolnost vůči stresu
  • Chuť růst a létat bezpečně a standardizovaně
  • Loajalitu
  • Profesionalitu včetně dodržovaní SOP Cirrusu, férové jednaní, orientace na bezpečnost
  • schopnost samostatné organizace a plánování letu
  • Minimální setrvání ve firmě 2 sezony od dosažení všech kvalifikací

Kontakt:
Ing. Dobroslav Chrobák
cirrus@cirrus.cz, +420 773 066 706

Hlavní pracovní poměr | | Vloženo: 15. 5. 2017 17:21:05
Kontakt: Cirrus Aircraft CZ | tel.: +420 773 066 706 | email: cirrus@cirrus.cz

Hledáme šikovného instruktora výcviku FI(A)

Letecká škola Aero Prague aktuálně rozšiřuje team o nového kolegu instruktora / instruktorku s kvalifikací CPL(A)/FI a ideálně i IR.

Instruktor IR výhodou, popřípadě si lze tuto kvalifikaci u nás za zvýhodněných podmínek rozšířit.

Náplní práce bude poskytování výcviků PPL(A)/CPL(A), případně IR(A), realizace leteckých prácí, lety po Evropě pro naše klienty, teoretický výcvik a další činnosti v rámci organizace - viz naše www stránky.

Spolupráce možná jak na hlavní pracovní poměr, tak i jako externí spolupráce.

Svůj pilotní životopis s fotografií prosím pošlete na níže uvedený email.

Už se na vás moc těšíme.

Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 7. 5. 2017 14:29:45
Kontakt: Letecká škola AeroPrague | tel.: 775 365 320 | email: job@aeroprague.cz

Pilot-instruktor na moderních letadlech

Chcete létat na těch nejnovějších letadlech?

Letecká škola AeroPrague se sídlem na letišti v Praze Letňanech hledá instruktora na UL na externí spolupráci.

Nabízíme:

  • létání na těch nejlepších letadlech VL3 Evolution, P92 Echo a Savage Shock Cub
  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • odměnu dle odlétaných hodin
  • zázemí stabilní a silné letecké školy
  • profesní růst
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

  • kvalifikaci UL instruktora
  • řízené lety
  • spolehlivost
  • komunikativnost
  • profesionální přístup
  • angličtina výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a pošlete prosím Váš životopis s fotografií na e-mail: libor@aeroprague.cz

Hlavní pracovní poměr | Praha-Letňany | Vloženo: 21. 4. 2017 15:57:57
Kontakt: Aero Prague | tel.: | email: libor@aeroprague.cz

Instruktor výcviku TRI

Nábor pilotů / instruktorů pro potřeby CATC

Czech Aviation Training Centre (CATC) v nejbližší době zamýšlí rozšířit nabídku svých výcvikových služeb o další produkty, mimo jiné také o „line training“ pro piloty/kadety. CATC proto hledá české a slovenské piloty, kteří v současnosti působí v zahraničí ve funkci kapitána letadla a kteří by z různých důvodů uvítali návrat do České republiky.

Zaměstnání instruktora CATC na hlavní pracovní poměr v rozsahu 150 hodin/měsíc (pro variantu s výhradní výukou pro CATC), ekvivalentně smluvní nálet 85 hodin/měsíc (pro variantu s letovým provozem), anebo kombinaci těchto činností. Nabídka pracovního poměru může být:

  1. „základní“ = pracovní povinnosti zaměstnance – instruktora výcviku souvisejí výhradně se zajišťováním výcvikových potřeb CATC, bez dalších opcí jak ze strany CATC, tak ze strany zaměstnance;
  2. „agenturní“ = (A) + navíc s opcí CATC zapůjčovat svého zaměstnance do pozice pilota – velitele letadla vybrané letecké společnosti (Travel Service, dále jen TVS);
  3. „s brigádou“ = (A) + navíc s garancí CATC, že ve vzájemně dohodnutém období a formou neplaceného volna (např. po dobu 4 letních měsíců) umožní svému zaměstnanci vykonávat vedlejší zaměstnání pilota u zvolené letecké společnosti.

Vstupní požadavky: každý uchazeč musí úspěšně projít screeningem CATC a ve variantě (B) také úspěšně screeningem u letecké společnosti TVS;

CATC dále nabízí:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou;
  • benefity zaměstnance CATC;
  • získání / udržování instruktorské kvalifikace;
  • u varianty (B) garanci dohodnutého ročního náletu u TVS za předpokladu, že zaměstnanec u této společnosti úspěšně projde screeningem;
  • u varianty (C) se CATC zavazuje povolovat (bez dalších podmínek) zaměstnanci „brigádu“ v období červen - září každého roku.

Základní povinnosti zaměstnance:

  • odpracovat v pozici instruktora CATC minimálně 1800 pracovních hodin (pokud toto nedodrží, musí CATC uhradit tržní cenu výcviku, spojeného se získáním / udržováním jeho instruktorské kvalifikace);
  • u varianty (B) projít úspěšně screeningem u TVS, u varianty (C) informovat CATC o „brigádě“, prováděné v období červen – září nejméně 2 měsíce před jejím začátkem;
  • u varianty (C) žádat CATC o předchozí souhlas s „brigádou“, prováděnou mimo období červen–září, a to nejméně 3 měsíce před jejím začátkem.

Oslovila vás nabídka? Zašlete svůj životopis na hr@catc.cz.

Potřebujete více informací? Rádi vám je poskytneme - kontaktujte nás na výše uvedené adrese.

Hlavní pracovní poměr | Letiště Václava Havla Praha | Vloženo: 5. 4. 2017 9:49:17
Kontakt: Czech Aviation Training Centre | tel.: | email: hr@catc.cz

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)