Práce v letectví - volná místa
Technické pozice

Vložit inzerát

Manažer správy letadel

Provozujeme flotilu více než 20 letadel a hledáme zkušeného manažera, který bude mít na starosti zachování letové způsobilosti těchto letadel.

Náplň práce

Skvělý technický stav našich letadel je pro nás nejvyšší prioritou. Díky tomuto přístupu si nás oblíbili zákazníci, kteří chtějí létat na moderních a nadstandardně udržovaných letadlech.

Budete mít na starosti technickou údržbu a správu letadel ve spolupráci se servisními  organizacemi a výrobci letadel.

Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení a další kariérní růst. Práci očekávejte v příjemném prostředí a velmi přátelské atmosféře.

Požadavky pro tuto pozici

  1. Zkušenosti se servisem letadel, nejlépe na pozici CAMO manažera.
  2. Anglický jazyk
  3. Schopnost pracovat samostatně na základě dohodnutých cílů
  4. Spolehlivost a příjemné vystupování.
  5. Pečlivost a odpovědnost za svěřené úkoly.
  6. Odhodlání dlouhodobě pracovat na této pozici.

Nabízíme

  • Prostor k vlastní seberealizaci
  • Dobré platové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Práci v mladém a pohodovém kolektivu
  • Zázemí silné a stabilní letecké společnosti
  • Možnost dalšího kariérního růstu a vzdělávání
  • Možnost získání dalších pilotních kvalifikací a letecké odbornosti
  • Zajímavou, různorodou a odpovědnou práci
  • Místo pracoviště Praha – letiště Letňany
Datum nástupu:Ihned
Typ pracovního poměru:Hlavní pracovní poměr
Pracovní smlouva:Na dobu neurčitou
Lokalita:Praha - Letňany

Pokud si myslíte, že byste mohl/a být tím pravým člověkem pro náš tým, pošlete nám prosím přes níže uvedený formulář svůj životopis s fotografií a motivační dopis. Spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru. Těšíme se na Vás!

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 24.04.2024
  • Společnost: AeroPrague
  • Místo práce: Letiště Praha Letňany (LKLT)

Programátor leteckých systémů na platformě .NET

Hledáme programátora leteckých systému se znalostí technologie .NET, MS SQL. Práce na samostatných projektech.

Náplň práce

Vývoj leteckých informačních systému pro management zdrojů, personálu a letadel. Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení a další kariérní růst. Práci očekávejte v příjemném prostředí a velmi přátelské atmosféře.

  1. Vývoj webové aplikace v prostředí .NET a MS SQL.
  2. Práce na samostatných projektech
  3. Pečlivost a odpovědnost za svěřené úkoly.

Nabízíme

  • Možnost pracovat z domova
Typ pracovního poměru:Hlavní pracovní poměr, externí spolupráce

  • Místo práce: Praha, Ostrava