Dnes je 20. července 2019

5:15 21:01

Nejnovější příspěvky k článkům

RE: RE: RE: ruseni Iphone kabelu

Dnes v 9:03 Garmin představil palubní nabíječku pro tablety a chytré telefony

neco tam je,  viz :   https://www.youtube.com/watch?v=kjEBbGWg0JQ   to ruseni mam vyzkousene, bylo to na originalnim kabelu. Dost dlouho jsem to na preletu hledal. Puvodne jsem myslel ze mam rozbity squelch. pak ze to dela dobijeci adapter, ale pokus s powerbankou to vyresil. ve zdirce 2A to rusi, v 1A v pohode. Proto mozna garmin chce ty penize za USB, treba tam ma nejaky filtry. To nevim.  

RE: RE: ruseni Iphone kabelu

Dnes v 0:52 Garmin představil palubní nabíječku pro tablety a chytré telefony

Mikročip v kablíku na nabíjení? Tomu snad nemůžete věřit. Prošlo mi takovýhle kablíků rukama snad dvacet, ale že by mezi nimi byly rozdíly jiné, než kdy se který poláme a potrhá, jsem si nevšiml.

RE: ruseni Iphone kabelu

Včera v 15:17 Garmin představil palubní nabíječku pro tablety a chytré telefony

Musí se bezpodmínečně použít jen origo kablík od Jablíků. Nepamatuji si už, od jaké úrovně iPadů (a asi i iPhonů) to platí, ale určitě se to týká řady iPad Pro se slotem pro SIM a novějších, ale servisní Apple technik mi vysvětlil, že jen v origu je v jednom konektoru toho kablíku mikročip, který se právě stará o rozpoznání (autorizaci) origo příslušenství, a jinak že to občas nenabíjí, a téměř vždycky ruší na harmonických kmitočtech ostatní blízká zařízení. Takže to rušení by mohlo pocházet snad i z neorigo kablíku...

ruseni Iphone kabelu

Včera v 13:15 Garmin představil palubní nabíječku pro tablety a chytré telefony

pouzivam jabko na palube a docela jsem resil kabel. Original pouziva asi nejaky VF menic a pri  dobijeni z USB (mam cigaretovy autokonektor) vyssim nez 2 A a vyzkouseno i z powerbanky se na radiu nedalo komunikovat - gns420 prijimala porad ruseni. Pri proudu 1A to bylo celkem v pohode. Zajimalo by mne jestli ma tohle zarizeni v sobe nejaky aktivni filtr, protoze jinak to nedava smysl.

RE: Palubní nabíječka

Včera v 10:18 Garmin představil palubní nabíječku pro tablety a chytré telefony

Naprostý souhlas s Tomášem. Nejen to, co on napsal, ale exhibice absolutní cenové arogance výrobce. Stran případných argumentů typu, "...že si to nemusíš přeci kupovat..." -že jakkoli je to pravda, tak to ani o procento nedeterminuje skutečnost, vyjádřenou prvou větou. Nadto: před nedávnem jsem koupil prostř. prodejce od českého generálního importéra produktů firmy G. dvoje piloťácké hodinky D2 Charlie. Jedny posloužily jako dárek, druhé byly pro mě. Když jsem po běžném příbřežním koupání na Orlíku vystupoval na břeh, hodinky s titanovým orig.náramkem byly pryč. Po několikahodinovém hledání v plné potapěčské zbroji jsem je nalezl v hloubce necelých tří metrů v příbřežním písku. Závada: jednoznačná výrobní vada zálisu rádlovaného konce článkové osičky do mimodimenzního otvoru článku. Osička se proto axiálně vysunula a náremku tak umožnila se zcela rozpojit. Po předchozím telefonátu s G. jsem se dostavil na jejich značkovou prodejnu generálního importéra na P6. Dočkal jsem se tam ale jen šokujícně arogantního chování, odmítnutí garanční opravy, a to přes nezpochybnitelné naplnění všech dokumentačních i důkazních povinností spotřebitele vůči prodejci. Takže já už od G.-CZ nikdy nic, a od např. G.-DE apod. -to si ještě dobře rozmyslím, pokud kontinentální importér G. ponechává své zastoupení takovému zástupci, jehož zaměstnanci si dovolí jednat s takovou sprostotou, jakou jsem tam zažil při nároku garanční opravy já. Nu a kdyby se náhodou G.CZ proti mé připomínce chtěl právně vymezovat, tak jen že to doopravdy přivítám: nezpochybnitelné fotodůkazy i svědci, ale i další důkazní materiály jsou dosud pečlivě uchovány a tak si to můžeme vypovídat... Nikdy se totiž nesmířím s obchodníky, kteří skákají kolem spotřebitele jak vopice jen do okamžiku, než z něj nevypadnou rupie.... Typicky tak, jak to je obecně známo např. o jednom obrovském autobazaru (alfaalfa? nebo jak se jmenujou? -viz ohlasy na webu hord bývalých klientů). Ale nejeno tam, jak vidno na mém zážitku. A to už jsem u nich v minulosti utratil hezkých pár set tKč... Tak jo....letim si koupit dvě USB díry za vosmičku!!! :-)):-)):-))

Palubní nabíječka

18. 7. 2019 v 13:14 Garmin představil palubní nabíječku pro tablety a chytré telefony

Pěkná kravina za 8litrů...+ nepočítámcenu zástavby. V době kdy velmi výkoná powerbanka přijde na 500Kč. Tipuju to na prodejní trhák....

RE: LVN

16. 7. 2019 v 14:57 Ako som absolvoval psychotesty v LVN Košice

Ďakujem pekne za odpoveď.Prosím Vás, aké otázky boli v inteligenčnom teste? Bolo to poradie obrázkov v logickej postupnposti od 1 po 6, orientovanie v čase a priestore, geometrické útvary alebo aj napr. historické udalosti a iné témy? Prajem príjemný deň.

Pylon

15. 7. 2019 v 8:56 RBAR: Chyba stála Šonku pódium, i tak vede šampionát

Ten shozený pylon už v případě Martina Šonky neměl na nic vliv. I bez penalizace by byl na čtvrtém místě. Ostatní účastníci finále zvolili jinou strategii, kdy poslední otočku neletěli jako překrut ale jako plochou zatáčku. Ta je sice vynesla mimo trať a dostali penalizaci, ale časový zisk byl vyšší než penalizace. S minimálním náskokem 4 bodů v celkovém hodnocení to bude mít Martin Šonka při posledním závodě hodně těžké. Držím palce.

F-AIR už nikdy více

12. 7. 2019 v 14:50 F AIR otevírá bázi na LKKV s exkluzivní nabídkou kurzu PPL(A)

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že F-AIR už nikdy více. Vzhledem k zameření školy na velké skupiny studentů se tam jako individuální student dostanete do letadla jen když na vás náhodou zbyde letadlo i instruktor, takže velmi zřídka a když už se vám po dlouhých měsících náhodou podaří kurz dokončit, tak pak čekáte několik týdnů na zkoušku, někdy i měsíců. Takže jsou pak nutné další nemalé náklady na kondiční lety, pokud tedy na vás zrovna náhodou zbyde letadlo a instruktor. Chcete létat výcvik draze a dlouho? F-AIR jasná volba!

Red Bull air race Maďarsko

12. 7. 2019 v 12:43 Fanoušci RBAR pozor! Letošní závod v Maďarsku asi nebude v Budapešti

Dobrý den, neví prosím vás někdo jak to bude se závodem v Maďarsku pokud bude pršet. Dle předpovědi nemá být vůbec pěkně a tak přemýšlím jestli má cenu tam jet. Děkuji za info.