Nejnovější příspěvky k článkům

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: křídlopad u celokovového letounu

Včera v 16:35 Podíl na nehodě SportCruiseru nese posádka, výrobce i úřady, tvrdí Portugalci

To Vaclav- Plny suhlas. Vdaka za odpoved. Nasiel som mimoriadne hodntne video, kde najde odpoved kazy z tejto diskusie s vystiznym nazvom: "The VG Diagram or The Wing Removal Lever - nech sa paci, tu je link: https://www.youtube.com/watch?v=FwCiInF3HQw   Blue sky, m

RE: RE: ten kus trhu si jednoducho zobral

Včera v 8:54 Beechcraft oslaví 75. výročí Bonanzy speciální edicí

Mooney M20. Prvy let 1953. Model sa vyrabal prakticky do minuleho? roku. Ostava dufat, ze sa vyroba obnovi. Mozno ako "Safety" tip pre manzelky a protiargument voci padaku Autoland?

RE: ten kus trhu si jednoducho zobral

Včera v 6:55 Beechcraft oslaví 75. výročí Bonanzy speciální edicí

Já bych toho krasavce s Cirrusem nesrovnával. Bonanza je eroplán z jinýho století. 3/4 století ve výrobě, to je unikátní a obdivuhodné. Nenapadá mne žádný jiný stroj, který by někdo vyráběl tak dlouho. (ani mimo letectví)

RE: RE: RE: Paušály...

Včera v 6:50 Půjčovna aut pro piloty Carto.cz nabízí uživatelům dárek za registraci

Jak říkám, líbí se mi to a dnešní možnosti mobilních zařízení jsou skvělé. Ovšem "samodokumentace" poškození je věc, které bych se trochu bál. Ale je fajn, že vy se nebojíte - k podnikání je potřeba odvahy. Investice je to asi opravdu hodně dlouhodobá - vidím to především jako službu pro piloty - a to se mi líbí:-), tak přeji hodně štěstí a co nejmíň problémů.

RE: RE: Paušály...

21.04.2021 v 22:23 Půjčovna aut pro piloty Carto.cz nabízí uživatelům dárek za registraci

Pro info. je to klasický car sharing jak funguje v Praze a Brně...je to jen služba pro piloty a pro mne, létám často za klienty a jsou místa, kde taxi je lepší, ale někde je to trochu problém.. zažil jsem osobně k přebírání auta - auto si odemknete mobilem přes aplikaci  si auto převezmete s tím, že si ho vyfotíte. pokud bude problém, nebo poškození, vyfotíte a pošllte do systému. a také nemusíte převzít..... tím jste z obliga.. tím že po odemčení a převezmete auto v aplikaci,  se aktivuje imobilizér a můžete nastartovat a odjet. pak takto auto u vrátíte. CCS karta je pro tankování také v autě.  Ten, kdo létá málo a jen kolem komína je to dražší než taxi, uznávám,  ale někdy svoboda cestování je k nezaplacení. Návratnost investice je  hodně dlouhodobá a nečekám zázraky. Pokud bude v systému 250 pilotů pak super na 15 aut ... pokud 500 pilotů , koupím daší auta a obsadím další letiště..... Chce to čas a po spuštění (20 dní) se již několik aut půjčilo a jsou spokojeni se službou....

RE: Karlovy Vary

21.04.2021 v 21:49 Půjčovna aut pro piloty Carto.cz nabízí uživatelům dárek za registraci

prozatím řeším a obsazuji letiště, které byli žádané od registrovných pilotů.. Bude Cheb a Vary bych rád také řešil v další vlně

RE: Paušály...

21.04.2021 v 10:35 Půjčovna aut pro piloty Carto.cz nabízí uživatelům dárek za registraci

Vymyšleno je to skvěle, ceny mi nepřijdou nijak přehnané - ono bez toho paušálu by se těžko firma dostala k nějakým kalkulovatelným údajům - musí si přeci spočítat, kdy se auta zaplatí a kdy začnou vydělávat. Jsou-li na leasing, tím spíše. Ovšem, při malém nájezdu, vždy se vyplatí staré a osvědčené taxi. Jsem zvědav, jak bude půjčovna fungovat, trochu si neumím představit, že auta nikdo nebude přebírat, ale to je patrně princip této služby. Rozhodně přeji majiteli firmy hodně štěstí!

Paušály...

20.04.2021 v 22:26 Půjčovna aut pro piloty Carto.cz nabízí uživatelům dárek za registraci

Nápad na službu je super a doufám, žese bude dařit a rozjede se. Trochu zklamaný jsem byl z ceníku a paušálů - vypadá vlastně jako dražší půjčovna s nutností navíc platit paušál. 

Karlovy Vary

20.04.2021 v 20:02 Půjčovna aut pro piloty Carto.cz nabízí uživatelům dárek za registraci

Do Varlovejch Karů taky by to chtělo ...

Dopravni pilot

19.04.2021 v 22:16 VIDEO: Výcvik RTS na simulátoru Boeingu 737 MAX

A pak ze kluci aerolinkovi neumi litat. Dobra prace a zajimave video.