Budete expertem na Garmin? Sporty‘s nabízí nové online kurzy

27.08.2019 980 přečtení

Pilotní obchod Sporty‘s začal na svém webu nabízet nové online kurzy, které mají piloty perfektně naučit ovládat výrobky společnosti Garmin. Podle vyjádření viceprezidenta obchodu Erica Radtkeho spočívá výhoda e-learnign programů v tom, že na rozdíl od minulosti, kdy měly podobné výukové materiály k dispozici pouze letecké školy, se mohou nyní jednotliví piloti učit přímo z pohodlí svých domovů, informoval server General Aviation News.

Mezi nové kurzy patří důkladné interaktivní seznámení s přístroji Garmin TXi, které zahrnuje základní i pokročilé funkce zařízení. Kurz stojí 49 dolarů (cca 1 150 korun).

Podstatně dražší jsou dva oddělené kurzy ovládání Garminu G5000 a G5000 Plus včetně automatického nastavení plynu. Ty za cenu 549 dolarů (cca 12 700 korun) nabízejí celkové seznámení se systémem, vysvětlují funkci vyměnitelné části hardwaru, kterou zařízení disponuje, a ukáží zákazníkovi také názorné použití celého systému během simulované letové ukázky.

E-learning je dostupný na webových stránkách společnosti Sporty's / Foto Sporty's
E-learning je dostupný na webových stránkách společnosti Sporty‘s / Foto Sporty‘s

Používání meteorologického radaru od Garminu by pak měl objasnit kurz s cenovkou 149 dolarů (cca 3 500 korun). Zákazníka seznámí se čtením v radaru a jeho používáním ve všech fázích letu. Kurz také objasňuje principy, na kterých radary fungují. Využít jej mohou vlastníci palubních meteorologických radarů Garmin GWX 70, GWX 75 a GWX 80.

Výsledkem kurzů by měl být také certifikát vydaný uživateli po jejich úspěšném absolvování, který některé pojišťovny (zejména v zámoří) vyžadují při sjednávání pojistky na letadlo vybavené těmito systémy Garmin.

Mohlo by vás zajímat

Témata

Garmin


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář