Letecká škola AeroPrague nabízí poslední volná místa v kurzu ATPL(A)

24.09.2021

Škola nabízí kurz teoretických znalostí pro získání teoretického certifikátu ATPL(A). Doba studia je zhruba devět měsíců a na nejbližší termín začátku kurzu v sobotu 6. listopadu zbývají poslední volná místa.

Kurz teorie umožnuje po úspěšných zkouškách na Úřadu pro civilní letectví (ÚCL) pokračovat v kariéře profesionálního pilota. „Studenti v kurzu stráví celkem až 190 hodin v učebně - to je jeden z nejvyšších počtů hodin fyzické výuky v ČR. Věříme totiž, že osobní výuku nic nenahradí. Absolventi získají nejenom potřebné teoretické zkušenosti, ale i praktické znalosti z provozu od zkušených profesionálních pilotů, kteří prolétali celý svět. Lektoři studenty připraví na zkoušky na ÚCL formou cvičení zaměřených na praktické příklady, které budou uchazeče čekat u zkoušek,“ říká Martin Kuba z AeroPrague.

Škola AeroPrague spolupracuje s britskou společností Padpilot, která aktuálně poskytuje nejnovější učebnice pro ATPL a které si studenti mohou zakoupit (pro platformu Apple). „Naši lektoři využívají i prezentace od společnosti Padpilot. Za zvýhodněných podmínek si studenti také mohou zakoupit přístup na testovací portál zkoušek ATPL, který bude sloužit jako doplněk samostudia,“ dodal Martin Kuba.

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany
Osobní výuku nic nenahradí, říká Martin Kuba z AeroPrague

Studium je rozloženo do čtyř studijních bloků, kdy první týden je přednáška a následující týden cvičení z daného předmětu. Předpokládaná doba studia je devět měsíců, přičemž každý studijní blok trvá zhruba dva měsíce a začíná sérií přednášek a konzultací z daných předmětů. Následuje zhruba měsíční část samostudia a příprav na zkoušky. Každý blok je zakončen měsíční fází, během níž student skládá zkoušky na ÚCL.

Učebna AeroPrague je v docházkové vzdálenosti od stanice metra Letňany, parkovat lze v uzavřeném areálu zdarma a součástí kurzu je také bohaté občerstvení na každé lekci v učebně. Akční cena kurzu je 49 000 Kč vč. DPH a další informace a možnost registrace jsou na webu o kurzu ATPL.

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář