Letecká škola AeroPrague otevírá v pondělí 24. ledna intenzivní kurz teorie PPL/ULL

06.01.2022

Pokud zvažujete pilotní výcvik, využijte aktuální možnosti naučit se teorii, která je spojena s funkcí velitele letadla. Ať už zvažujete pilotní průkaz na velká letadla PPL(A) nebo pilotní průkaz na ultralighty. Pro zájemce o tyto pilotní průkazy aktuálně pořádá letecká škola AERO Prague létající z Prahy Letňan intenzivní teoretický kurz.

Certifikát teorie Aero PragueTýdenní intenzivní kurz teorie pilota je zakončen vydáním certifikátu o absolvované teorii. Rozvrh je navržen tak, abyste celou teorii absolvovali za sedm dnů. Navíc jsme pro studenty připravili novou sadu otázek, která odpovídá novému znění otázek u teoretické zkoušky na ÚCL. Přesné znění aktuálních otázek k teoretickým zkouškám na ÚCL není veřejné a naše otázky proto nejsou naprosto stejné, ale v zásadě odpovídají novému znění a rozsahu otázek, které u zkoušky lze očekávat.

Výuka probíhá na letišti v Praze-Letňanech - Areál Stará Aerovka a časy jsou uzpůsobeny zejména pro ty z vás, kteří chodí pravidelně do práce a proto preferují spíše večerní časy. Výuka probíhá v příjemném, neformálním a přátelském prostředí. .

Výuka vás musí bavit

Jednotlivé lekce budou přednášet zkušení lektoři a profesionální piloti, které také možná znáte z článků na Aerowebu. Výuka probíhá zajímavou formou s mnoha praktickými radami a příklady z praxe. Na tomto kurzu můžete očekávat, že probereme témata velmi živě a s mnoha praktickými příklady z letecké praxe, které využijete ve vaší další karieře pilota. Tedy hlavně bez zbytečných nesrozumitelných vzorečků a spousty učebnicových znalostí :-).

Po absolvování tohoto kurzu budete dobře připraveni na teoretickou zkoušku na Úřadu pro civilní letectví nebo u inspektora LAA.

Kurz začíná v pondělí 24. ledna 2022

Za kurz pro pilotní průkaz PPL(A) zaplatíte 13 900 Kč vč. DPH. Za teoretický Kurz Pilota ultralightu pak 11 900 Kč vč. DPH. Více informací naleznete na stránkách Týdenní intenzivní kurz teorie pilota.

Online objednávka na stránkách Týdenní intenzivní kurz teorie pilota nebo tel. +420775585995.

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

 

Mohlo by vás zajímat