AeroPrague otevírá 17. října další intenzivní kurz teorie PPL/ULL s akční cenou za včasné přihlášení

10.10.2022

Pokud zvažujete pilotní výcvik, využijte aktuální možnosti naučit se teorii, která je spojena s funkcí velitele letadla, a to ať už zvažujete pilotní průkaz na velká letadla PPL(A), nebo pilotní průkaz na ultralighty ULL(A). Pro zájemce o tyto pilotní průkazy aktuálně pořádá letecká škola AERO Prague létající z Prahy-Letňan intenzivní teoretický kurz.

Certifikát teorie Aero PragueTýdenní intenzivní kurz teorie pilota probíhá v blocích od 15 do 22 hodin v pracovní dny a od 10 do 18 hodin o víkendu a kurz je navržen tak, abyste za sedm dnů absolvovali celou teorii. Navíc mají studenti zdarma k dispozici přípravný kurz se sadou otázek, která odpovídá znění otázek u teoretické zkoušky na ÚCL. Tyto otázky k teoretickým zkouškám však byly úřadem zveřejněny pouze částečně, naše otázky proto nejsou naprosto stejné, ale v zásadě odpovídají novému znění a rozsahu otázek, které u zkoušky lze očekávat. Certifikát o absolvované teorii studenti obdrží po úspěšném absolvovaní tohoto přípravného kurzu.

Výuka probíhá na letišti v Praze-Letňanech a časy jsou uzpůsobeny zejména pro ty z vás, kteří chodí pravidelně do práce, a tedy preferují spíše večerní časy. Výuka probíhá v příjemném, neformálním a přátelském prostředí.

Výuka vás musí bavit

Jednotlivé lekce budou přednášet zkušení lektoři a profesionální piloti, které také možná znáte z článků na Aerowebu. Výuka probíhá zajímavou formou s mnoha praktickými radami a příklady z praxe. Na tomto kurzu můžete očekávat, že probereme témata velmi živě a s mnoha praktickými příklady z letecké praxe, které využijete ve vaší další karieře pilota. Tedy hlavně bez zbytečných nesrozumitelných vzorečků a spousty učebnicových znalostí :-)

Po absolvování tohoto kurzu budete dobře připraveni na teoretickou zkoušku na Úřadu pro civilní letectví nebo u inspektora LAA ČR.

Kurz začíná v pondělí 17. října 2022

Za kurz pro pilotní průkaz PPL(A) zaplatíte 13 900 Kč, za teoretický Kurz Pilota ultralightu pak 11 900 Kč. Více informací naleznete na stránkách Týdenní intenzivní kurz teorie pilota.

Online objednávka na stránkách Týdenní intenzivní kurz teorie pilota nebo tel. +420 775 585 995.

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

Kurz ATPL(A)-650 Aeroprague.com Praha Letňany

 

Mohlo by vás zajímat