Demo days letadel Tecnam a Shark v Benešově už tento čtvrtek a sobotu

14.06.2021 1 příspěvek

Ve čtvrtek 17. června od 12 do 19 hodin a také v sobotu 19. června od 10 do 18 hodin se na letišti v Benešově (LKBE) koná prezentace ultralehkých letadel Tecnam a Shark UL. 

„Rádi bychom informovali o novinkách v naší nabídce ultralehkých letadel od firem Tecnam a Shark Aero. Firma Tecnam aktuálně nabízí dva nové modely v kategorii ULL 600 kg MTOW, a sice P92 Echo MKII a P2002 Sierra MKII. Firma Shark Aero nabízí svou ,stíhačku' Shark UL, a to rovněž v kategorii ULL 600 kg MTOW. Při této příležitosti bychom vás rádi pozvali na prezentaci všech tří letadel, která se uskuteční už tento čtvrtek a sobotu na letišti v Benešově,“ říká zástupce tuzemského dealera Josef Müller.

V případě zájmu prosím využijte tento formulář, cena letu v trvání cca 15 minut je 500 Kč vč. DPH.

Kontakty pro bližší informace na team Tecnam a Shark Aero CZ: telefon +420725738071 a emaily muller@f-air.cz nebo sharkcz@shark.aero.

Organizátoři se těší na vaši návštěvu a věří, že vás nabídka zaujme.

Demo Day Tecnam Shark UL

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Demo days -Shark

15.07.2021 v 16:53 Zbyněk Kraus

Již dlouho šilhám po možnosti vyzkoušet "kompozita". Tato možnost se nabídla v polovině června na Demo Day. Vše proběhlo dle telefonické domluvy, v sobotu v deset ráno jsem již seděl v Sharku a po základní instruktáži o předváděcím letu jsem byl ve vzduchu. Co říci o Sharkovi po cca 15minutovém letu? Vše, co výrobce prezentuje, je pravda! Výkon Sharka je fenomenální, rozsah rychlostí, ovládání, komfort. Jediné "negativní" překvapení byl hluk - větší, než jsem očekával. Nicméně je to subjektivní vnímání...Jo, a druhé negativum - cena. Jo jo, za špičkový nástroj v dané kategorii, Ferrari také není lidové vozidlo :).

Děkuji organizátorům za tuto možnost, jen více takových akcí. 

Odpovědět

Přidat komentář