Díky vítězství společnosti Garmin dosáhl Vision Jet vzácného milníku

25.06.2021

Partner společnosti Cirrus Aircraft Flight Deck Garmin International získal nejprestižnější průmyslovou cenu za systém bezpečného návratu ™ Autoland.

Národní letecká asociace Spojených států (NAA) udělila společnosti Garmin ocenění Robert J. Collier Trophy 2020 za systém Autoland. Oceněná technologie, známá jako Safe Return on the Vision Jet ™, umožňuje cestujícím přistát s letadlem v případě nouze pouhým stisknutím tlačítka. Robert J. Collier Trophy se každoročně uděluje v USA za největší úspěchy v letectví nebo kosmonautice. Vítězství společnosti Garmin přichází po dalším úspěchu, kterým bylo vítězství Cirrus Aircraft Collier Trophy v roce 2017 za celý padákový systém (CAPS ®).

Společnosti Cirrus a Garmin mají dlouhou historii partnerství s cílem vyvinout inovace v oblasti osobního letectví. Každý Cirrus dodaný od zavedení modelu SR20 v roce 1999 zahrnoval avioniku Garmin a během posledních dvou desetiletí obě společnosti spolupracovaly na uvedení revolučních technologií na trh, včetně Synthetic Vision, datalink počasí, Electronic Stability & Protection, Safe Return a další.

Cirrus Vision Jet, který je dva roky po sobě nejprodávanějším letounem kategorie business jet, tak nadále poskytuje bezpečné zážitky z letectví světové úrovně majitelům, provozovatelům a cestujícím po celém světě.

Pro více infromací navštivte stránky cirrus.cz nebo cirrusaircraft.com.

Cirrus Autoland

Mohlo by vás zajímat