Osobní lokalizátor, vzduchové filtry či knihy Světa křídel v e-shopu

23.01.2014

Osobní lokalizátor, vzduchové filtry či knihy Světa křídel v e-shopu
Osobní lokalizátor, vzduchové filtry či knihy Světa křídel v e-shopu (Zdroj: Aeroweb.cz)

Kannad FastFind 220 PLB pro větší jistotu nejen během létání

Pro větší jistotu nejen během létání nabízíme osobní lokalizátor Kannad FastFind 220 PLB. Toto zařízení vyniká výborným poměrem cena/výkon a v případě aktivace umožňuje vysílat výkonem 5 W minimálně 24 h na dvou frekvencích 121,5 MHz a 406 MHz.

Kannad FastFind 220 je v poměru cena/výkon jednoznačně nejlepší osobní lokalizátor s integrovanou GPS. Jeho malé rozměry (34 x 47 x 106 mm) a nízká hmotnost (150 g) vám dovolí jej mít neustále u sebe a použít ho v každé situaci. Baterie má životnost 6 let a umožňuje provoz až v -20 °C. FastFind 220 je navíc vybaven i SOS LED světlem, které usnadňuje vyhledávání ve tmě a nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Vzduchové filtry BAF

Chystáte se na zimní údržbu? Do skladových zásob jsme zařadili širokou nabídku osvědčených vzduchových filtrů firmy BAF. Bracket Aero Filters pro letadla a helikoptéry jsou vyráběny již od roku 1968 a během 40 let vývoje neustále reagují na aktuální technologie. V současné době jsou osazovány do letadel 16 výrobců a zároveň do čtyř typů helikoptér. Z necelých čtyřiceti druhů filtrů si vyberete ten vhodný právě pro vás.

Letecka meteorologie ze Sveta kridel

Knihy z nakladatelství Svět křídel

Nakladatelství Svět křídel se zabývá výhradně leteckou a válečnou literaturou a odbornými publikacemi pro letecký sport. Vzniklo v roce 1990 a od té doby vydalo více než 150 titulů. K velkým úspěchům nakladatelství patří Učebnice pilota, Letecká meteorologie či Atlas oblaků a další. Nabídku nakladatelství najdete v sekci České učebnice.

Pokud si chcete přečíst zajímavou knihu z oblasti letectví a zároveň se přiučit novým věcem, neváhejte a objevte Svět křídel.

 

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář