Dnes je 24. února 2018
6:56 17:35

Aktualizovaná data v mobilní aplikaci Databáze letišť

10. 11. 2017 3 příspěvky

Všechny nové frekvence platné od 9. listopadu 2017 najdete aktualizované v mobilní aplikaci Databáze letišť. Aktuální data jsou připravena na našem serveru ke stažení. Stačí přímo v aplikaci otevřít „Správce dat – stahování a aktualizace“ (do nabídky se dostanete přes ikonu „i“ v kroužku na horní liště) a vybrat si jakou sadu dat si přejete stáhnout. Kromě nových frekvencí jsou samozřejmě v aktualizaci zapracované i ostatní drobné změny, které k 9. listopadu nastaly.

A navíc, jak jsem vás informoval již v září, doplnili jsme podrobnější zoom-levely letecké mapy. Pro každý druh mapy (dvoustovku, pětistovku, milionku) jsme aktuálně posunuli její zobrazení o jeden zoom-level dále - tím jsou mapy mnohem lépe čitelné. Před stažením nových dat doporučujeme celou aplikaci z vašeho tabletu/telefonu smazat a nainstalovat nově z AppStore - odkaz je zde: https://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=561712551& (pokud apku před stažením map nesmažete – nesmažou se ani původní zoom-levely mapy a nové detailní mapy se vám tudíž nestáhnou).

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

androjd

10. 11. 2017 v 14:58 Bodie

Aplikace pro Android se neplánuje?

Odpovědět

RE: androjd

10. 11. 2017 v 23:47 Patrik Sainer

Aktuálně pracujeme na zbrusu nové aplikaci pro iOS a jakmile bude odladěná, zpracujeme ji také pro platformu Android. Nechci slibovat, ale doufám, že na začátku sezóny by snad mohla být aplikace již dostupná.

Odpovědět

Aplikace pro Android

29. 11. 2017 v 18:35 Petr Kouril

Letecká navigace pro Android (která pokrývý celý svět, mimo jiné ČR) existuje a jmenuje se FLY is FUN. Tady je odkaz: https://play.google.com/store/apps/details?id=gps.ils.vor.glasscockpit&hl=cs

Odpovědět

Přidat komentář