Máte aktuální GPS? Air Team nabízí aktualizace na počkání se slevou

08.03.2019

Pokud nepatříte mezi piloty, kteří sedají do kokpitů zásadně až po prvním jarním dni, a zároveň rádi využíváte moderních navigačních technologií, pak se možná - alespoň někteří - již týden pohybujete ve vzduchu s neaktuálními daty o vzdušném prostoru České republiky. Společnost Air Team nabízí po celý březen cenově zvýhodněné aktualizace navigací Garmin i jiných výrobců, které navíc provádí na počkání na prodejně ve Veverské Býtíšce a po domluvě také na letištích Křižanov a Brno-Medlánky.

Aktualizace navigací Garmin

O důležitých změnách ve vzdušném prostoru, platných od 28. února, jsme vás na Aerowebu již informovali v podrobném článku. Jedná se zejména o rozšíření působnosti stanoviště FIC Praha, omezení létání nad národními parky ČR či posunutí vstupních a výstupních bodů u některých CTR, stejně jako posunutí hranic vybraných CTR a TMA. Bez aktualizace dat a nedostatečné přípravy se tak můžete dopustit i poměrně zásadních omylů.

Air Team zajišťuje aktualizaci dat jak v přenosných GPS navigacích, tak v zástavbové avionice, jako je například Garmin GNS 430/530, Garmin GTN 750/650, Garmin G1000, Garmin G3x systém, Dynon SkyView, BK KMD 150/550 a další. Z přenosných navigací a přístrojů vám Air Team kromě většiny navigací Garmin zaktualizuje také běžně používané GPS/EFIS/MFD od výrobců AvMap či Bendix/King nebo Chelton.

Aktualizace navigací Garmin

Po celý březen navíc můžete využít nabídky aktualizací ručních přístrojů Garmin za zvýhodněné ceny. 10% slevu získá každý, kdo si nechá zaktualizovat jednu databázi, 15% sleva je nachystaná pro zájemce o aktualizaci dvou až čtyř databází a při počtu pěti až deseti aktualizací získáte slevu 20 %. Při aktualizaci více než 11 databází prosím kontaktujte Air Team pro individuální nabídku - emailem na aktualizace@airteam.cz či telefonicky na čísle +420 725 508 058.

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář