Cirrus oslavil osmitisící model SR designovou lahůdkou. Vyprodala se ihned

05.02.2021 1 příspěvek

Cirrus Aircraft znovu dokazuje ve své 8000. limitované edici řady SR svůj vytříbený cit pro design. Všech osm vyrobených kusů tak bylo okamžitě vyprodaných.

Na počest dodávky 8000. letadla řady SR představila společnost Cirrus Aircraft sérii SR 8000th Limited Edition. Celkem se vyrobilo osm kusů a jak tomu bývá zvykem u těchto limitovaných sérií, všech osm kusů již našlo svého majitele, a to za opravdu krátký čas. Není divu, že u zákazníků vzbudila tato 8000. řada takový zájem. Při pohledu na excelentně zvolený barevný design exteriéru a do detailu propracovaný interiér je jasné, že vášniví piloti a milovníci tohoto jedinečného letadla neváhali ani vteřinu.

Design nesoucí název „Volt“ si získá vaši pozornost na zemi i ve vzduchu především díky unikátnímu výraznému zbarvení, a to včetně křídel, čímž přitahuje tato limitovaná edice tak notný zájem. Schéma exteriéru vyjadřuje dynamiku linií dráhy při vzletu. Generální ředitel společnosti se nechal slyšet, že má zmiňovaný design odrážet energii a vzrušení z nadcházejících cest. Společnost Cirrus Aircraft si mimo jiné připravila pro majitele i řadu designových dárků z jejich továrny. Musíme uznat, že se mají opravdu na co těšit. 

Pokud jste se i vy stali fanoušky této „limitky“, nezoufejte. I když je ze zprávy zjevné, že žádný další identický model už nebude továrnou vyroben, aktuální barevné varianty pro SR sérii zahrnují i tuto výraznou barvu jako jednu z možností. Současně lze na zakázku za příplatek navrhnout jak interiér, tak exteriér na míru. Můžete si tak v podobném duchu navolit svůj speciální model z Design studia Xi.

Závěrem je nutno podotknout, že řada SR má za sebou neuvěřitelnou historii inovací, a tak je více než jisté, že další nová vylepšení na sebe nenechají dlouho čekat. 

Více informací na www.cirrus.cz a www.cirrusaircraft.com.

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Krásne lietadlo.

07.02.2021 v 10:46 Vlado

1*

Odpovědět

Přidat komentář