Top Flight Aviation nabízí zajímavý timebuilding v americké Kalifornii

16.12.2021

V letecké škole Top Flight Aviation vytvořili letecký program speciálně pro piloty z ČR a dalších evropských zemí, kteří hledají možnost levného náletu hodin pro splnění požadavků pokročilých licencí anebo také pro piloty, kteří by si chtěli užít dovolenou plnou leteckých zážitků v USA.

Top Flight Aviation je americká společnost s českým vedením, poskytující letecký výcvik a pronájem letadel nedaleko Los Angeles v Kalifornii. Škola poskytuje mj. asistenci s validací EASA licence do FAA (Federal Aviation Administration).

Top Flight Aviation

„Proces je velmi jednoduchý, rychlý a také plně online. Náš profesionální tým na žádost pilota rovněž zajistí ubytování a odvoz z/na letiště. Naše flotila se skládá převážně z novějších letadel typu Cessna 172SP a Cessna 182T s Garmin 1000. Letadla jsou vybavena moderní IFR avionikou s dotykovými GPS. Hodinový pronájem se pohybuje od 132 USD včetně paliva. Žádná daň, žadné přistávací ani komunikační poplatky,“ vypočítává výhody šéf školy David Kučera.

Top Flight Aviation

„Létaní v Americe má mnoho výhod. Díky větší volnosti pro všeobecné letectví je možné lety provést jednoduše i v tom nejkomplikovanější leteckém prostoru světa – LA Bravo. Zažijete, jaké to je se proletět nad místy, jako je Grand Canyon, Las Vegas nebo Golden Bridge v San Francisku - toto vše je v dosahu dvou až tří hodin letu z našeho domovského letiště v kalifornském městě Corona. Pokud vás tedy zimní měsíce v Česku v potřebném náletu, prostě přileťte do Kalifornie. Počasí zde je více než ideální, slunečné dny a příjemná teplota panuje po celou zimu. Fakt, že jste doposud nikdy v Americe nelétali, vůbec nevadí. Naši profesionální instruktoři s vámi provedou důkladnou přípravu. Zlepšíte si také svou angličtinu, ATC komunikaci i pilotní schopnosti. Letci, využijte svého času při studiu na ATPL zkoušky a přijďte si zalétat sem do USA,“ vyzývá nejen české piloty David Kučera z Top Flight Aviation.

Pro více informací navštivte web školy, nebo školu přímo kontaktujte na emailu info@topflightlessons.com nebo mobilu Martina Kučery na čísle +420603470412.

Top Flight Aviation

Top Flight Aviation

Top Flight Aviation

Top Flight Aviation

Top Flight Aviation

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář