HELI CZECH v unikátním výcvikovém programu opět nabízí 100 letových hodin timebuildingu zdarma

30.09.2022

Až 100 letových hodin ZDARMA! Společnost HELI CZECH s.r.o. už podruhé přichází s unikátním programem, jehož cílem je pomoci zájemcům stát se profesionálním pilotem vrtulníků letecké záchranné služby (Helicopter Emergency Medical Services – HEMS) s možností i jiného pilotního uplatnění.

Současná situace v počtu profesionálních pilotů vrtulníků se potýká s generačním problémem a v nejbližších letech lze očekávat jejich významný úbytek, a to nejen v České republice.

Proto firma hledá 10 a více zájemců o výcvik pilota vrtulníků, kteří by se chtěli na vlastní náklady zúčastnit pilotního výcviku pro získání licence soukromého pilota PPL(H) ve schválené výcvikové organizaci HELI CZECH CZ-ATO/021.

Výcvik bude zároveň výběrovým řízením, v němž bude vybráno pět nejlepších pilotů na základě jejich výsledků získaných po celou dobu kurzu. Každému z těchto pilotů bude umožněno nalétat ZDARMA cca 100 letových hodin (v hodnotě 1,5 až 2 miliony Kč) na splnění požadovaných kritérií pro zahájení dalšího kurzu na získání obchodní kvalifikace CPL(H).

Kvalifikační kritéria pro zájemce:

  • Chtít se stát pilotem vrtulníku
  • Minimální věk: 17 let při ukončení výcviku PPL(H) (16. 4. 2023)
  • Osvědčení zdravotní způsobilosti 1. třídy
  • Podepsat smlouvu o výcviku do 4. 12. 2022
  • Úspěšně ukončit kurz PPL(H) do 16. 4. 2023

 

Pro více informací navštivte www.heliczech.cz/prilezitost/cpl/

 

Flotila HELI CZECH

Flotila HELI CZECH

Flotila HELI CZECH

Flotila HELI CZECH

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář