Šampionát leteckých závodů

Články na téma Red Bull Air Race:

Martin Šonka je mistrem světa Red Bull Air Race 2018

Adam Zuska 19. 11. 2018

V dechberoucím finále Red Bull Air Race 2018 v texaském Fort Worthu Martin Šonka porazil všechny své soupeře a stal se poprvé mistrem světa v tomto motorsportu. Číst dál

RBAR: Čechům závod v Indianapolis nevyšel, vyhrál Goulian

Redakce 7. 10. 2018

Martin Šonka v předposledním závodě sezóny šampionátu Red Bull Air Race nenavázal na vítěznou kvalifikaci a vypadl hned v prvním kole závodu po souboji s Američanem Chamblissem. Šonka zaostal daleko... Číst dál

RBAR: Šonka vyhrál kvalifikaci v Indianapolis před Velardem a Hallem

Český pilot a lídr průběžného pořadí Martin Šonka zaletěl v kvalifikaci na předposlední závod sezóny světového šampionátu Red Bull Air Race v Indianapolis nejrychlejší čas ze všech. Na slavném okruhu... Číst dál

Šonka vede RBAR 2018, v Rakousku vyhrál potřetí v řadě

Redakce 16. 9. 2018 1 příspěvek

Před týdnem slavil Martin Šonka hattrick v akrobacii, když vyhrál Mistrovství Evropy ve freestylu potřetí v řadě. Teď se mu podobný kousek podařil ve Světovém šampionátu Red Bull Air Race 2018, když... Číst dál

Martin Šonka po Budapešti vyhrál i závod RBAR v Kazani!

Redakce 27. 8. 2018

Jako den a noc. Tak vypadal pro českého pilota Martina Šonku pátý závodní víkend letošního šampionátu Red Bull Air Race v Kazani. V kvalifikaci skončil na dvanáctém místě a nad svými časy pouze... Číst dál

Kvalifikace RBAR v Kazani skončila pro Čechy zklamáním

Redakce 25. 8. 2018

Po letní pauze se světový šampionát Red Bull Air Race vrací závodním víkendem v ruské Kazani. Pro vítěze posledního závodu v Budapešti Martina Šonku ale zápolení začalo rozčarováním. V kvalifikaci se... Číst dál

Šonka si splnil povinnost, v Břeclavi vyhrál osmý domácí titul

Redakce 2. 7. 2018

Martin Šonka se po vítězství v závodě světového šampionátu Red Bull Air Race rozhodně nenudí. Hned po příletu z Budapešti vyměnil svůj závodní speciál za ten akrobatický a vydal se do Břeclavi na... Číst dál

Šonka slaví vítězství v závodě RBAR v Budapešti

Redakce 24. 6. 2018

Český pilot Martin Šonka ovládl čtvrtou zastávku světového šampionátu Red Bull Air Race 2018 v Budapešti. Po vítězství v kvalifikaci se mu dařilo i v závodě, i když zpočátku bojoval se správným... Číst dál

Šonka ovládl kvalifikaci RBAR v Budapešti, Kopfstein třetí

Martin Šonka vyhrál kvalifikaci na čtvrtý závod světového šampionátu Red Bull Air Race 2018, který se letí tento víkend v Budapešti. Dlouho byl v sobotním klání na prvním místě další český pilot Petr... Číst dál

RBAR: V Čibě zvítězil Australan Hall před Goulianem a Šonkou

Adam Zuska 27. 5. 2018

Třetí závod sezóny Mistrovství světa Red Bull Air Race 2018 v japonské Čibě ovládl Australan Matt Hall před Američanem Michalelem Goulianem a Čechem Martinem Šonkou. Zklamáním domácích fanoušků bylo... Číst dál