Máte nejasnosti ohledně MPL? CATC zve zájemce na Career Day

05.09.2014

Uvažujete o kariéře dopravního pilota? Zajímáte se o výcvik Multi-Crew Pilot Licence (MPL), ale stále nejste rozhodnuti? V Czech Aviation Training Centre (CATC) pro vás připravili MPL Career day, kde se dozvíte vše, co vás zajímá, a navíc si ještě zalétáte na profesionálním simulátoru pro výcvik dopravních pilotů.

Career Day se bude konat v neděli 28. září 2014 od 13:45 v areálu ruzyňského letiště. Těšit se můžete na exkurzi ve výcvikovém středisku s videoprojekcí o historii CATC, prezentaci a následnou diskuzi o výcviku dopravních pilotů se zaměřením na MPL. Nad dobrým občerstvením se navíc setkáte s lidmi zodpovědnými za výcvik a můžete si s nimi popovídat o všem, co vás v souvislosti s výcviky a létáním zajímá.

Každý účastník bude mít garantováno minimálně 15 minut jako pilot letící a 15 minut jako pilot monitorující na jednom z našich profesionálních a plně certifikovaných simulátorů. K dispozici budou typy Airbus A320, Boeing B737CL a ATR 42/72.

Cena za takto strávené odpoledne je za dotovanou cenu 1 000 Kč. Skutečná cena jen za provoz simulátoru je přibližně osmkrát vyšší. Využijte této unikátní příležitosti a přihlaste se na emailu mpl@catc.cz s uvedením svého celého jména a preferovaného simulátoru.

S přihlášením neváhejte. Career Day má pouze omezenou kapacitu a kdo se dříve přihlásí a zaplatí účastnický poplatek, může si dopředu vybrat typ letounu až do naplnění slotů na simulátoru.

Mohlo by vás zajímat