Aeroklub Praha Letňany otevírá tradiční kurz teorie PPL a SPL

26.09.2018

Letecká škola Aeroklubu Praha Letňany otevírá tradiční zimní kurz teorie pro piloty soukromých letounů PPL(A,H), lehkých letadel LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H). Teoretický kurz začíná již 6. října 2018 v 8:30.

Budoucím i současným pilotům se tak nabízí ideální příležitost věnovat zimní měsíce studiu, na začátku nové sezóny usednout za knipl a získané znalosti zhodnotit v praxi. Aeroklub Letňany má formu výuky speciálně nastavenou tak, aby se žáci neučili věci nazpaměť, ale znali přesné a jasné souvislosti, které budou umět použít v reálných situacích.

Výuku je možné nastavit jednotlivě (samotná teorie pro PPL či GLD/SPL) nebo jako komplexní výcvik, který navíc obsahuje školení pro získání průkazu radiotelefonisty a výuku ICAO angličtiny, nutnou pro lety mimo Českou a Slovenskou republiku. Kurz probíhá vždy o víkendu (obvykle sobotu) v učebně Aeroklubu Praha Letňany na letišti v Letňanech. Výuka je vedena zkušenými lektory s bohatou leteckou praxí se zaměřením na probírané téma.

Kurz teorie v Aeroklubu Praha Letňany začíná již 6. října 2018
Kurz teorie v Aeroklubu Praha Letňany začíná již 6. října 2018

Pro zájemce, kteří se nemohou z časových důvodů účastnit skupinové výuky, je možné zajistit i kurzy individuální.

Pro dokončení kurzu musíte složit zápočtové testy z vědomostí, které jste v rámci kurzu získali. Po složení testů získáte certifikát o absolvování kurzu a budete připraveni k úspěšnému složení teoretických pilotních zkoušek na Úřadu pro civilní letectví (ÚCL). Certifikát o absolvování kurzu je platný i pro praktický výcvik v jiné letecké škole.

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář