BLUE SKY AVIATION otevírá kurzy teorie ATPL(A) za sníženou cenu

04.09.2020

Pokud uvažujete o kariéře dopravního pilota, teoretický kurz ATPL(A) můžete absolvovat v letecké škole BLUE SKY AVIATION. Nejbližší termín začátku kurzu je v pondělí 28. září, další termín je vypsán na 30. listopadu. Aktuální akční cena kurzu je 48 900 Kč + DPH, původní cena kurzu byla 57 770 Kč bez DPH.

Výhodou tohoto kurzu je skutečnost, že konzultace probíhají formou videohovoru. Pro připojení ke konzultaci vám stačí notebook nebo tablet s kamerou.

Kurz teorie ATPL(A)

„Převážnou část kurzu ATPL tvoří samostudium s pomocí e-learningu poskytovaného naší leteckou školou. Při konzultaci s instruktorem studenti své znalosti už pouze upevňují, popřípadě konzultují nejasnosti. Tento kurz se tedy zaměřuje zejména na ty studenty, kteří nechtějí ztrácet svůj cenný čas dojížděním na osobní konzultace a chtějí jej užitečněji investovat například právě do samostudia. V konečném výsledku tedy šetří nejen čas, ale i peníze za dopravu na letiště nebo do budovy letecké školy,“ říká Igor Šlajchrt, majitel školy BLUE SKY AVIATION s tím, že výuka formou videohovoru je v rozsahu 68 hodin.

Zkoušky na ÚCL lze skládat průběžně během kurzu

Celý kurz teorie ATPL(A) 650 se skládá ze čtyř semestrů po osmi týdnech, jednotlivé bloky jsou rozděleny krátkými přestávkami. V prvních šesti týdnech každého semestru student samostatně vypracovává tzv. worksheety a progres testy a používá další výukové materiály k samostudiu, které mu jsou poskytnuty v ceně výcviku. V posledních dvou týdnech každého semestru pak probíhají konzultace z absolvovaných předmětů.

„Tyto konzultace probíhají přes video-call s instruktorem, za pomoci velmi jednoduchého webového rozhraní, kdy stačí pouze kliknout na odkaz, který studenta přesměruje do virtuální učebny. Instruktor během konzultací pouští prezentace a další potřebné materiály k výuce. Student si nemusí pořizovat žádné nadstandardní hardwarové vybavení ani ho nečekají složité instalace softwaru. Úplně stačí běžná webkamera a mikrofon,“ upřesňuje Igor Šlajchrt.

Jakmile student vypracuje všechny worksheety a progres testy a také absolvuje všechny konzultace s instruktorem v rámci daného předmětu, škola mu následně vystaví certifikát o absolvování předmětu. S certifikátem se student přihlásí ke zkoušce na příslušném úřadu pro civilní letectví kdekoliv v Evropě (EASA). „Prakticky tedy student nemusí čekat na dokončení celého kurzu, ale může si jednotlivé zkoušky plnit již v průběhu kurzu, což celý jeho výcvik urychlí,“ dodává Igor Šlajchrt.

Certifikát o absolvování předmětu
Certifikát o absolvování předmětu, s nímž se student přihlásí ke zkoušce na úřadu pro civilní letectví kdekoliv v Evropě (EASA)

Akční cena kurzu je 48 900 Kč + DPH a obsahuje přístup do e-learningu, konzultace s instruktorem, výukové materiály, výuková videa a testové otázky. Součástí ceny jsou i učebnice Oxford Aviation Academy. Termíny začátků kurzů pro letošní rok jsou tedy stanoveny na 28. září a 30. listopadu. Získat více informací a přihlásit se do kurzu teorie ATPL můžete zde na webu BLUE SKY AVIATION.

Mohlo by vás zajímat