LAA zve tuto sobotu do Jihlavy na tradiční slet LAA ČR sobě

26.08.2020

Již tuto sobotu se na letišti v Jihlavě (LKJI) bude konat 9. slet LAA ČR sobě, a to při příležitosti 30. výročí založení Letecké amatérské asociace České republiky. Současně s akcí LAA bude probíhat také 11. Slet Nebeských andělů pořádaný společností Global Assistance.

Obě akce začínají v 10 hodin na jihlavském letišti a jako vždy nebude ani tento rok chybět bohatý program a aktivity. Během akce je možné například po domluvě absolvovat lékařskou prohlídku, přiučit se během ukázky potahování ocasních ploch, nebo zhlédnout výrobky z uhlíkových kompozitů a vystavené pohonné jednotky Rotax. K vidění budou také stroje českých výrobců.

Program bude rovněž obohacen o přednášku na téma „psychologické nehody a katastrofy v rozhodování pilota“ a přednášku věnující se problematice tzv. „U-Space“ a dronů.

Mapa areálu
Mapa areálu 

Samozřejmostí je možnost příletu vlastním letadlem. Nutností je se registrovat na stránkách LAA a nastudovat pokyny pro přílety a odlety. Na stránkách je také k dispozici mapa areálu a kompletní program. Z důvodu nepředvídatelné situace kvůli koronaviru nabádá LAA ke sledování jejich stránek pro případné aktualizace.

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář