Veletrh AERO Friedrichshafen se opět odkládá, prozatím na léto

22.01.2021

Populární letecký veletrh AERO Friedrichshafen, který se měl uskutečnit letos na jaře po roční odmlce, se znovu odkládá. Nový termín pořadatelé stanovili na 14.-17. července 2021. Původně se veletrh měl uskutečnit v dubnu tohoto roku. 

Už minulý rok musel být veletrh kvůli epidemii covid-19 zrušen a pořadatelé naplánovali konání v obvyklém jarním termínu v roce 2021. Vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemie v Evropě byl však termín znovu posunut.

Veletrh AERO Friedrichshafen se uskuteční v červenci
Veletrh AERO Friedrichshafen se uskuteční v červenci

„Před pár týdny jsme zahájili nový rok s vírou a nadějí. Metaforicky řečeno, prvních pár dní to bylo létání za jasného počasí, ale nyní se opět ocitáme tváří v tvář husté mlze na dráze. Nicméně, velké množství pozitivních ohlasů, které jsme obdrželi ohledně veletrhu AERO, nás povzbudilo k naplánování letní edice akce v červenci,” sdělili k posunu termínu vedoucí veletrhu Roland Bosch a projektový manažer Tobias Bretzel.

Vystavovatelé toto rozhodnutí chápou, řada z nich tento krok ve prospěch bezpečnosti a zachování tradičního formátu akce vítá a přislíbila svou účast i v létě, doplnili pořadatelé.

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář