Na dny NATO se po roce vrátí diváci, poprvé ale se vstupenkou

20.08.2021

Na včerejší tiskové konferenci ke Dnům NATO v Ostravě pořadatelé oznámili podmínky pro vstup do areálu ve dnech konání akce, tedy o víkendu 18. a 19. září. Kapacita areálu bude omezena a návštěvnici si letos poprvé budou muset obstarat také vstupenku.

Dny NATO se budou řídit aktuálními hygienickými pravidly a počet návštěvníků akce bude omezen na 50 % běžné kapacity areálu, což znamená účast 40 000 návštěvníků za den.

Pro regulaci počtu návštěvníků se rozhodli organizátoři distribuovat vstupenky za pomoci portálu Ticketportal. Vstup na akci bude i nadále zdarma, ovšem vzhledem k mimořádným opatřením je pořízení vstupenky spojeno se servisním poplatkem ve výši 15 korun, který slouží k uhrazení nákladů společnosti Ticketportal.  

Návštěvníci Dnů NATO si letos budou muset zakoupit vstupenku
Návštěvníci Dnů NATO si letos budou muset zakoupit vstupenku / Foto Natodays.cz

Vstupenky budou uvolňovány postupně, přičemž první vlna prodeje bude spuštěna 27. srpna a k dispozici pro každý den prodeje bude 15 000 vstupenek. Návštěvníci se však kromě zakoupené vstupenky budou muset také prokázat certifikátem o dokončeném očkování, dokladem o prodělání onemocnění covid-19, nebo negativním PCR či antigenním testem.

Kontrolu covidových certifikátů budou moci návštěvníci provést s předstihem od 6. září, kontrolu testů pak sedm dnů (pro PCR test) a 72 hodin (antigenní test) před započetím akce. Organizátoři také upozorňují, že před areálem nebude zřízeno testovací místo ani prodejní místo vstupenek.

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář