AeroPrague otevírá kurz PPL/ULL v Mošnově

04.04.2024

Letecká škola AeroPrague už v pondělí 8. dubna otevírá na letišti Ostrava-Mošnov kurz pro zájemce o získání pilotní licence PPL či ULL. Plánujete-li létat s letadlem po ukončení výcviku také po Evropě, dozvíte se zde více informací o tom, co vás čeká a jaká jsou specifika v okolních státech.

AeroPrague otevírá kurz PPL/ULL v Mošnově
AeroPrague otevírá kurz PPL/ULL v Mošnově (Zdroj: Aeroweb.cz)

Absolvování tohoto kurzu představuje možnosti naučit se teorii, která je spojena s funkcí velitele letadla, a to ať už zvažujete pilotní průkaz na velká letadla PPL(A), nebo pilotní průkaz na ultralighty. Týdenní kurz teorie pilota je zakončen vydáním certifikátu o absolvované teorii. Rozvrh je navržen tak, abyste celou teorii absolvovali za sedm dnů a časy jsou uzpůsobeny zejména pro ty z vás, kteří chodí pravidelně do práce, a proto preferují spíše večerní časy. Výuka probíhá v příjemném, neformálním a přátelském prostředí.

Jednotlivé lekce přednáší zkušení lektoři a profesionální piloti. Výuka probíhá zajímavou formou s mnoha praktickými radami a příklady z praxe. Cena kurzu PPL(A) je 16 000 Kč, respektive 14 000 Kč pro ULL(A) a objednat se lze zde pro kurz PPL a zde pro ULL.

Mohlo by vás zajímat


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů

Přidat komentář