Práce v letectví - volná místa

Dispečerská podpora letů v obchodní letecké dopravě

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe v oboru 5 let
  • Angličtina slovem i písmem
  • Flexibilita, samostatnost, vstřícnost
  • Komunikační schopnosti

Náplň práce:

  • Příprava letové dokumentace pro letovou posádku (OFP, METAR, TAF, NOTAM, případně SLOT a další potřebné dokumenty)
  • Zajištění handlingových služeb, paliva, GPU, de-icing, povolení pro přelety a ostatní služby spojené se zajištěním letu
  • Plánování posádek, komunikace s nimi a zajišťování potřebného servisu, sledování letových norem pilotů, platností průkazů způsobilosti

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Ostatní při bližším jednání
Celý inzerát
  • Zveřejněno: včera
  • Společnost: LR Airlines, s.r.o.
  • Místo práce: Letiště Mošnov
  • Kontaktní telefon: 777 003 245

Dispečer obchodní letecké dopravy

Společnost Atmospherica Aviation hledá vhodného kandidáta na pozici dispečer obchodní letecké dopravy.

Základní požadavky na uchazeče:

  • Praxe min. 1.5 roku na obdobné pozici
  • Znalost angličtiny minimálně na provozní úrovni ICAO LEVEL 4
  • Samostatnost v řešení úkolů
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vybavení potřebné k práci (notebook, telefon)
  • Možnost „home office“
  • Nástup možný ihned
  • HPP (hlavní pracovní poměr)

Stručný popis pracovní pozice:

  • Příprava letové dokumentace (FPL, OFP, NOTAM apod.)
  • Komunikace s posádkami a obchodníky společnosti
  • Zajištění doplňkových služeb: Handling, plnění paliva, rezervace hotelů posádkám letadel, přeletová povolení států, výpočty výkonnosti, loadsheet

Máte-li o práci dispečera v naší společnosti zájem, pošlete prosím CV a motivační dopis nejpozději 30. listopadu 2020 s použitím funkce "Odpovědět na inzerát". Bližší informace také rádi sdělíme na uvedeném telefonním čísle. Informace o společnosti na www.atmospherica.aero.

  • Zveřejněno: 22.10.2020
  • Společnost: Atmospherica Aviation
  • Místo práce: Praha
  • Kontaktní telefon: +420775011359