Práce v letectví - volná místa

TECHNIK PŘÍPRAVY LETADEL

Společnost Atmospherica Aviation hledá vhodného kandidáta na pozici: TECHNIK PŘÍPRAVY LETADEL.

Základní požadavky na uchazeče:

  • Samostatnost při řešení zadaných úkolů
  • Časová flexibilita
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost leteckého prostředí

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce v přátelském prostředí
  • Smlouva na HPP

Stručný popis pracovní pozice:

  • Příprava letounu provozovatele
  • Doplňování drobného cateringu
  • Pomoc při řešení technických záležitostí
  • Správa skladu na LKPR
  • Správa vozidel společnosti

Máte-li o práci technika v naší společnosti zájem, využijte prosím tlačítka "Odpovědět na inzerát", nebo zašlete CV a motivační dopis na e-mailovou adresu prusova@atmospherica.aero, a to nejpozději do 20.12.2021. Bližší informace také rádi sdělíme na tel. čísle +420775011359

Informace o naší společnosti najdete na www.atmospherica.aero.

Celý inzerát

Koordinátor letů – dispečer

Provozovatel soukromých tryskových letadel Silesia Air, hledá kandidáta na pozici koordinátora letů pro svůj dispečerský tým na ruzyňském letišti v Praze. Jedná se o práci ve směnném provozu.

Náplň práce:

-        Odpovědnost za zajištění a řízení pozemní podpory všech letů (pozemní handling, koordinace s letištními složkami)

-        Zajištění a monitorování letištních a ATC slotů + povolení

-        Asistence při zajišťování objednávek cateringu a zvláštních přání klientů

-        Zajištění a organizace ubytování a dopravy letových posádek

-        Monitorování probíhajících letových operací, včetně bezpečnostní letové normy posádek a poskytování asistence posádkám ve službě

-        Příprava letové dokumentace, objednávání služeb plánování tratí

-        Návrhy strategie tankování letadel

-        Plánování směn pilotů a stevardek

-        …a další úkoly spojené s provozem letadel

Požadované vlastnosti kandidáta:

-        Nejméně středoškolské vzdělání s maturitou; vysokoškolské vzdělání, či vzdělání v oblasti civilního letectví výhodou

-        Schopnost komunikovat a jednat v angličtině (nejméně na úrovni B2)

-        Dobré komunikační schopnosti jak v ústní, tak v písemné formě

-        Obecná znalost prostředí, postupů a pojmů v letectví; předchozí praxe v letectví výhodou

-        Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, e-mail, internet)

-        Spolehlivost, pečlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

-        Zajímavou a různorodou práci v atraktivním prostřední civilního letectví se zaměřením na VIP klientelu

-        Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, atmosféru rodinné firmy

-        Odpovídající mzdové ohodnocení, placené přesčasy

-        Příspěvek na stravování, služební telefon a počítač k soukromým účelům, některé směny formou práce z domova, parkování na letišti zdarma,…

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím o zaslání životopisu včetně motivačního dopisu na pazdro@silesiaair.cz

  • Zveřejněno: 15.11.2021
  • Společnost: Silesia air
  • Místo práce: Letiště Václava Havla, Praha
  • Kontaktní telefon: +420723733301

LETECKÝ MECHANIK (VÝROBA)

Na pozici leteckého mechanika do výroby bezpilotních letounů Primoco UAV hledáme zručné kolegy se zájmem o letectví, konstrukci a smyslem pro detail.

Co od Vás očekáváme?

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a preciznost
  • Ochota učit se novým věcem a technologiím

Popis práce

Výroba bezpilotního letounu Primoco UAV a jeho komponentů dle technologického postupu

Co nabízíme

  • Možnost podílet se na nové éře letectví
  • Práci s nejnovějšími technologiemi a systémy
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení se systémem odměn

Místo: Praha 5 - Radotín

  • Zveřejněno: 11.11.2021
  • Společnost: Primoco UAV SE
  • Místo práce: Praha 5 - Radotín
  • Kontaktní telefon: +420603469606

Letecký mechanik

  • samostatnost
  • spolehlivost
  • odpovědnost
  • preciznost

  • identifikace závad
  • provádění předepsaných údržbových prací
  • odstraňování závad letadel

Co Vám můžeme nabídnout?

  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost seberealizace
  • další profesní rozvoj

Kvalifikace a požadavky?

  • práce vhodná i pro absolventy v oboru
  • anglický jazyk
  • AML Part 66 kat. B1,B2 výhodou
  • Zveřejněno: 08.11.2021
  • Společnost: Air Center One s.r.o.
  • Místo práce: Plzeň, Letiště Líně
  • Kontaktní telefon: +420737932000