Práce v letectví - volná místa

Vložit inzerát

CPT pro letoun Pilatus PC-12

Privátní letecký dopravce, společnost Air Bohemia s.r.o., hledá do svého týmu CPT pro letoun Pilatus PC-12.

Požadujeme:

  • Pozitivní a pohodovou osobnost s teamovým duchem
  • Schopnost dobré komunikace a efektivní spolupráce se členy týmu
  • Schopnost rychle se učit novým věcem, pracovat pod tlakem a být časově flexibilní
  • CPL(A)/IR
  • 1 st class medical
  • Min. 1000 h celkový letový čas, min. 700 h PIC/PICUS (uznává se polovina FO času)
  • Typová kvalifikace na PC-12 výhodou

Náplň práce:

Pilatus PC-12, létání VIP letecké dopravy

Nabízíme atraktivní a příjemné pracovní prostředí ve stabilně se rozvíjející společnosti, možnosti osobního růstu, včetně velmi dobrého finančního ohodnocení.

Místo výkonu zaměstnání: Praha, Mnichovo Hradiště

V případě zájmu zašlete CV a motivační dopis na hr@airbohemia.cz.

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 23.07.2024
  • Společnost: Air Bohemia s.r.o.
  • Místo práce: Praha, Mnichovo Hradiště

Handling/ Řidič

Vítáme zejména nadšence do letectví!Náplň práce:·

  • Příprava letadla před a po letu·
  • Transfer posádek na letiště·
  • Provozní podpora

Požadujeme:·

  • Řidičský průkaz skupiny B·
  • Trestní bezúhonnost·
  • Reprezentativní a příjemné vystupování·
  • Dobré komunikační schopnosti·
  • Samostatnost, cílevědomost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci v atraktivním oboru
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • Práci v mladém kolektivu
  • Nástup možný IHNED

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Beranových 130, Praha - Letňany
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek; zkrácený úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Požadované vzdělání:- Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Požadované jazyky:- Angličtina (Mírně pokročilá)

  • Společnost: Flying Academy s.r.o
  • Místo práce: Beranových 130, 199 05 Praha 18

Instruktor(ka) / korporátní pilot(ka) CIRRUS AIRCRAFT (Příbram/Piešťany)– nejlepší platové podmínky v ČR/SR

Dealer letadel Cirrus pro ČR/SR/HU provozující 15 letadel hledá  INSTRUKTORA/INSTRUKTORKu - KORPORÁTNÍHO PILOTA/PILOTKu pro Příbram (LKPM) a Piešťany (LZPP)

Nabízíme:

  • nejlepší platové podmínky v prostředí general aviation v ČR/SR – až 85.500 kč / 3.500 EUR / 10 dní  práce
  • rychlý „upgrade“ na Training Centre Instruktora pro výcik letů podle přístrojů po cca 1 roce
  • možnost získání kvalifikací a financování FI, IR SEP, FI/IR ve vlastním ATO s možností spolufinancování
  • roční nálet 300 až 600 h (cca 50 % IFR lety)
  • mladý energický team
  • moderní letadla, zajímavé destinace, zkušenosti pro další růst
  • perspektivu “upgradu” na Cirrus Jet
  • vysoký stupeň standardizace letových postupů Cirrus Aircraft podobný letecké dopravě
  • vzácný IFR nálet bez nutnosti velké investice do MEP nebo typové kvalifikace

  • Požadujeme:
  • teorii ATPL frozen resp. CPL / IR v blizké budoucnosti
  • Medical Certificate Class I. není podmínkou
  • výcvik FI + TCI course (Training Centre Instructor Course) preferujeme ve vlastním prostředí (není podmínkou) nebo v případě platné kvalifikace FI nutné absolvovat standardizační TCI course
  • samostatného „safety oriented“ pilota plného entuziasmu s příjemným vystupováním
  • kontrakt na min. 2 plné sezony od zapsání kvalifikace FI nebo standardizace
  • investici do standardizace nebo výcviku FI s rychlou návratností
  • časovou flexibilitu dostupnost min 20 dní v měsíci

Preferujeme:

  • práci na živnost
  • výcvik v kvalitní letecké škole v případě již získaných kvalifikací
  • ICAO Level 5 a vyšší (nebo Level 4 s možností pozdějšího upgradu)
  • vysokou úroveň teoretických znalostí
  • schopnost učit v AJ

CV s praxí v letectví a motivační dopis prosím posílejte formou odpovědi na tento inzerát nebo na email sales@cirrus.cz.

  • Zveřejněno: 19.07.2024
  • Společnost: Cirrus Aircraft CZ s.r.o.
  • Místo práce: Letiště Příbram (LKPM), Piešťany (LZPP)
  • Kontaktní telefon: +420773066706

FO Hawker Beechjet – SIM 9/24

Vítejte na palubě, nejdříve se představíme:

Jsme provozovatel obchodní letecké dopravy zaměřující se na business charterové létání. Naši klientelu tvoří lidé, kteří si cení svého času a kteří si mohou dovolit exkluzivitu, kterou nabízíme. Naše společnost je tvořena třemi pilíři: týmem třiceti skvělých lidí, leteckým know-how a čtyřmi letadly Beechjet 400A/Hawker 400XP/Nextant XT. Doporučujeme vám podívat se na naše internetové stránky pro více informací.

Rádi do našeho týmu přivítáme motivovaného pilota s následujícími kvalitami:

- Pohodová osobnost

- ATPL(A), nebo CPL(A) s ATPL(A) teorií dle PART-FCL

- MEP/IR třídní kvalifikace

- Certifikát o absolvování MCC

- Absolvovaný výcvik Advanced UPRT v souladu s FCL.745.A

- ICAO Angličtina min. level 4 (level 5 a výše výhodou)

- Zdravotní osvědčení 1. třídy

- Dosažení věku 21 let

Časový horizont:

Nejzazší termín pro zařazení do výběrového řízení je 30.7. Předpokládaný termín uzavření výběrového řízení je polovina srpna, následuje příprava na typový výcvik a seznámení s pracovním kolektivem v průběhu druhé poloviny srpna. Nástup na typový výcvik dne 2.9.2024. Zařazení do provozu společnosti ihned po zapsání úspěšně absolvovaného výcviku do průkazu.

Kde sídlíme:

Naše kanceláře se nacházejí na Terminálu 3 Letiště Václava Havla. Údržba letadel se uskutečňuje na hangáru A (asi 3 minuty pěšky přes plochu), máme vlastní tým mechaniků, kteří se nám o letadla starají.

Na závěr musíme podotknout jednu zásadní věc: jsme relativně malý tým profesionálů, žádný korporátní kolos, kde jste malým kolečkem v obrovském soukolí. Všichni se známe jménem a jsme zvyklí vycházet si vstříc, pokud je to možné.

Děkujeme a budeme se na vás těšit!

  • Zveřejněno: 02.07.2024
  • Společnost: JetBee Czech
  • Místo práce: K Letišti 1073/25
  • Kontaktní telefon: +420777659351