Práce v letectví - volná místa

First Officer L-410

VAN AIR Europe, a.s. hledá piloty na pozici F/O pro dvoumotorový turbovrtulový letoun L-410

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek - hlavní pracovní poměr
  • Přijatelné platové podmínky
  • Individuální přístup
  • Létání v Evropě
  • Různorodý provoz - cargo, pax
  • Roční nálet cca 500 hod
  • Plánování 2 týdny ON - 2 týdny OFF (případně 1ON-1OFF-1ON-1OFF dle dohody)
  • Společnost má zájem upgradovat kapitány z řad vlastních F/O

Minimální požadavky na pozici F/O:

  • ATPL (A) frozen / CPL (A) + MEP (IR)
  • platný Medical Certificate Class 1
  • ICAO English level 4 a vyšší
  • s typovou kvalifikací i bez
  • trestní bezúhonnost

Výběrové řízení proběhne v prosinci 2019.

Váš životopis a motivační dopis posílejte skrze odpověď na tento inzerát.

Celý inzerát
  • Zveřejněno: včera
  • Společnost: VAN AIR Europe
  • Místo práce: Evropa

Pilot

Společnost GEOREAL spol. s r.o. hledá pilota z Plzně a okolí.

Požadujeme: CPL(A)/MEP (IR- výhodou)

Činnost: letecké snímkování v EU

Domovské letiště - Plzeň Líně.

Instruktor(ka) / korporátní pilot(ka)

Dealer letadel Cirrus pro ČR a SR provozující 10 letadel Cirrus a Cirrus Training Centre hledá kandidáta na pozici INSTRUKTORA/INSTRUKTORKY - KORPORÁTNÍHO PILOTA/PILOTKY pro provozovnu v Příbrami

Nabízíme:

  • nejlepší platové podmínky v prostředí „malého“ general aviation v ČR/SR (cca 50 000 Kč / měsíc)
  • roční nálet 400 až 600 h (cca 50 % IFR)
  • less paper inovativní prostředí s mladým energickým teamem
  • moderní letadla, zajímavé destinace, zkušenosti pro další růst
  • vysoký stupeň standardizace letových postupů podobný letecké dopravě
  • vzácný IFR nálet bez nutnosti velké investice do MEP nebo typové kvalifikace
  • rychlý „upgrade“ na instruktora pro lety podle přístrojů po cca 1 roce
  • možnost spolufinancování výcviku FI/IR SEP ev. ACR

Požadujeme:

  • teorii CPL (ATPL frozen) / nástup nejpozději na jaře 2020
  • samostatného „safety oriented“ pilota plného entuziasmu
  • příjemné vystupování
  • kontrakt na 2 roky a více
  • spolupodíl na přeškolení se na Cirrus SR2X
  • časovou flexibilitu

Preferujeme

  • preferujeme výcvik FI/IR vlastními silami přímo na Cirrusu (není podmínkou, můžou být i hotové kvalifikace)
  • preferujeme práci na živnost (náklady na účetnictví hradíme my)

Možná externí spolupráce s větším počtem dostupných dní měsíčně nebo poloviční úvazek.

CV a motivační dopis prosím posílejte formou odpovědi na tento inzerát.

  • Zveřejněno: 11. 11. 2019
  • Společnost: Cirrus Aircraft CZ
  • Místo práce: Příbram
  • Kontaktní telefon: 773 066 706

Pilot – Kapitán Citation Mustang

Společnost Atmospherica Aviation (provozovaná CTR group a.s.) hledá vhodného kandidáta na pozici: Pilot – Kapitán Citation Mustang.

Základní požadavky na uchazeče:

  • Celkový nálet minimálně 1500 hodin na letounech (akceptujeme také nižší nálet dle výsledků ve výběrovém řízení)
  • Nálet 500 hodin na vícepilotních letounech případně v režimu vícepilotního provozu (MPO) podle pravidel IFR
  • Znalost specifik provozu „business aviation“
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Preferujeme uchazeče s platnou typovou kvalifikací C510/IR/PBN

Nabízíme:

  • Práce v mladém kolektivu
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Opakovací výcvik ve výcvikovém středisku Flight Safety International každých 6 měsíců na náklady společnosti
  • Možnosti zvyšování kvalifikace uvnitř společnosti, přechod na vyšší typ, získání průkazu způsobilosti ATPL(A)
  • Podpora vzdělávání
  • Garantovaný nálet 400 – 500 hodin ročně
  • Nástup leden - březen 2020;

Stručný popis pracovní pozice:

  • Zajištění letů ve funkci pilota – kapitána letounu (PIC)
  • Komunikace s klienty společnosti a předávání podnětů k vylepšení úrovně služeb
  • Spolupráce při zvyšování úrovně bezpečnosti provozu

Informace o společnosti na: www.atmospherica.aero

Pokud máte o práci pilota v naší společnosti zájem, pošlete prosím CV a motivační dopis formou odpovědi na tento inzerát.

Bližší informace rádi sdělíme na tel. čísle: +420 724 804 822

  • Zveřejněno: 21. 10. 2019
  • Společnost: Atmospherica Aviation
  • Místo práce: Letiště Václava Havla Praha
  • Kontaktní telefon: +420 724 804 822

First Officer pro Falcon 7X

ABS Jets, a.s. je mezinárodně oceněný provozovatel letadel kategorie Business Jets světové úrovně. Naše služby zahrnují V.I.P. charterovou přepravu osob, plánování letů, travel management, handling, správu letadel aj. Provozujeme kolem 10 business jetů v kategorii Light a Mid-size jets a disponujeme jednou z největších flotil letounů Embraer Legacy na světě.Pro naši bázi v Praze na Letišti Václava Havla - Ruzyně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici First Officer pro Business Jet.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci v atraktivním prostředí privátního letectví
  • zázemí stabilního zaměstnavatele - jsme významný provozovatel business jetů ve střední Evropě a největší v ČR a SR
  • přátelskou firemní kulturu
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zajímavé platové ohodnocení
  • systém firemních benefitů
  • úhradu typového výcviku
  • působiště v LKPR

Hledáme kandidáta, který

  • má ATPL (A) / CPL (A)
  • celkový nálet alespoň 500 hodin na proudovém letounu s MTOW minimálně 20,000 kg
  • má anglický jazyk na úrovni ICAO 5
  • má předchozí zkušenost s korporátním letectvím (výhodou)

Těšíme se na Vaše CV!

  • Zveřejněno: 17. 10. 2019
  • Společnost: ABS Jets, a. s.
  • Místo práce: Praha