Práce v letectví - volná místa

Letecký mechanik / avionik Praha

Máte aspoň pět let praxe v oblasti letecké údržby? Jste držitelem AML B1 nebo B2 dle PART 66? Máte zájem o rozšíření své kvalifikace a zkušeností o další typy letadel, nebo jste držitelem typového výcviku na některý z námi servisovaných typů? (Embraer 145, 505 nebo 500) Láká Vás možnost vyzkoušet si údržbu v atraktivním prostředí na letadlech kategorie Business Jet? Chcete se stát součástí údržbového týmu autorizovaného servisního střediska firmy Embraer?

STRUČNÝ POPIS POZICE:

  • Provádění předepsaných servisních prohlídek v rámci těžké údržby.
  • Demontáž/montáž a opravy letadlových celků.
  • Provádění testů a seřizování.
  • Provádění zástaveb a modifikací.
  • Odstraňování závad a provádění troubleshootingu.
  • Možné vedení menších týmů a dohled nad méně zkušenými kolegy.

POŽADUJEME:

  • Platný průkaz Part 66 B1 nebo B2.
  • Aspoň 5 let praxe v údržbě letadel.
  • Spolehlivost, pečlivost a flexibilitu.
  • Zájem o rozšíření a prohloubení kvalifikace.
  • Pokročilou znalost angličtiny.
  • Orientaci na týmovou hru.

NABÍZÍME:

  • Perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti.
  • V prostředí letecké údržby netradiční osmihodinovou pracovní dobu od pondělí do pátku.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Dobrou atmosféru v menším týmu zkušených profesionálů.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Atraktivní a nadstandardní pracovní prostředí.
  • Široké spektrum benefitů: možnost využití prostředků z fondu na kulturu, sport a jazykové vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, pět týdnů dovolené, tři sick days, nápoje na pracovišti zdarma

Těšíme se na Vaše životopisy!

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 16. 1. 2020
  • Společnost: ABS Jets, a. s.
  • Místo práce: Praha

Instruktor na profesionálních simulátorech

Co od Vás očekáváme?

Licence PPL a vyšší, IR MEP nebo typová kvalifikace výhodou. Velmi dobrá znalost systémů Boeing 737NG nebo Airbus A320 (ostatní naučíme). Úvazek minimálně 30 hodin měsíčně na min. 6-12 měsíců pravidelné spolupráce, ochota létat o víkendech mezi 9-21hod.

Náplň práce:

Zážitkový instruktor na typech Boeing 737NG, Airbus A320, Cessna 182RG a F16 Fighting Falcon pro kategorii funny flying. Přístup k zákazníkům je kombinace výuky a zábavy, provedení letu se blíží skutečnosti, simulátory jsou velmi věrné.

Co Vám můžeme nabídnout?

Odměna 400,-Kč/hod., roaster až 30 dní předem, lety jsou u nás řazené za sebou, nečekáte na zákazníky. Profesionální prostředí simulátorů, součástí je předletová příprava pro zákazníky včetně dostupnosti letušek u všech letů. Probíhající FNTPII certifikace na Boeing 737NG. Možnost instruktorovat i přípravy na výberová řízení po zaškolení. Zvýhodněná cena pro vlastní přípravu na výběrové řízení.

  • Společnost: Simulátory, s.r.o.
  • Místo práce: Na Radosti 399, Praha 5
  • Kontaktní telefon: 777003344

Instruktor(ka) / korporátní pilot(ka)

Dealer letadel Cirrus pro ČR/SR/HU provozující deset letadel a Cirrus a Cirrus Training Centre hledá kandidáta na pozici INSTRUKTORA/INSTRUKTORKY - KORPORÁTNÍHO PILOTA/PILOTKY pro provozovnu v Příbrami.

Nabízíme:

  • nejlepší platové podmínky v prostředí „malého“ general aviation v ČR/SR (cca 50 - 70.000 Kč / měsíc) s pohyblivou složku mzdy 3.000 Kč za půl dne práce, nebo 5.000 Kč / celý den (briefing – debriefing)
  • rychlý „upgrade“ na senior instruktora pro lety podle přístrojů po cca jednom roce s vyšším základním platem
  • roční nálet 400 až 600 h (cca 50 % IFR lety)
  • mladý energický team
  • moderní letadla, zajímavé destinace, zkušenosti pro další růst
  • perspektivu "upgradu” na Cirrus Jet
  • vysoký stupeň standardizace letových postupů podobný letecké dopravě
  • vzácný IFR nálet bez nutnosti velké investice do MEP nebo typové kvalifikace
  • možnost financování výcviku nebo zdarma výcvik FI/IR SEP ev. ACR v závislosti na délce kontraktu

Požadujeme:

  • teorii CPL (ATPL frozen) / nástup nejpozději na jaře / v létě 2020
  • IR a FI preferujeme výcvik ve vlastním prostředí
  • samostatného „safety oriented“ pilota plného entuziasmu
  • příjemné vystupování
  • kontrakt na 3 roky a více
  • spolupodíl na přeškolení se na Cirrus SR2X
  • časovou flexibilitu

Preferujeme

  • preferujeme výcvik FI/IR vlastními silami přímo na Cirrusu (není podmínkou, můžou být i hotové kvalifikace)
  • preferujeme práci na živnost (náklady na účetnictví hradíme my)

Možná externí spolupráce s větším počtem dostupných dní měsíčně nebo poloviční úvazek.

CV a motivační dopis prosím posílejte formou odpovědi na tento inzerát.

  • Zveřejněno: 9. 1. 2020
  • Společnost: Cirrus Aircraft CZ
  • Místo práce: Příbram
  • Kontaktní telefon: 773 066 706

Dispečer obchodní letecké dopravy

Společnost Atmospherica Aviation hledá vhodného kandidáta na pozici dispečer obchodní letecké dopravy.

Základní požadavky na uchazeče:

  • Znalost angličtiny minimálně na provozní úrovni ICAO LEVEL 4
  • Orientace v základech plánování letů
  • Samostatnost v řešení úkolů
  • Praxe v letectví výhodou
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Práce v mladém kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost „home office“, „krátký / dlouhý týden“
  • Nástup na jaře 2020
  • HPP (hlavní pracovní poměr)

Stručný popis pracovní pozice:

  • Příprava letové dokumentace (FPL, OFP, NOTAM apod.)
  • Komunikace s posádkami a obchodníky společnosti
  • Zajištění doplňkových služeb: Handling, plnění paliva, rezervace hotelů posádkám letadel, přeletová povolení států, výpočty výkonnosti, loadsheet

Máte-li o práci dispečera v naší společnosti zájem, pošlete prosím CV a motivační dopis nejpozději 20. ledna 2020 s použitím funkce "Odpovědět na inzerát". Bližší informace také rádi sdělíme na uvedeném telefonním čísle. Informace o společnosti na www.atmospherica.aero

Nýtař, sestavář, klempíř ......

Hledáme nýtaře, sestaváře, klempíře a manuálně šikovné lidi do výroby celokovových letadel kategorie UL/LSA pro pracoviště v Brně nebo v Kunovicích.

Zájem o problematiku Ul/LSA výhodou.

Nabízíme možnost létat na firemních letadlech, možnost výcviku UL.

Pošlete, prosím, stručný životopis a kontakt na Vás.

  • Zveřejněno: 22. 11. 2019
  • Společnost: Direct Fly s.r.o.
  • Místo práce: Brno nebo Kunovice
  • Kontaktní telefon: 777715015