Práce v letectví - volná místa

Vložit inzerát

FO Hawker Beechjet – SIM 9/24

Vítejte na palubě, nejdříve se představíme:

Jsme provozovatel obchodní letecké dopravy zaměřující se na business charterové létání. Naši klientelu tvoří lidé, kteří si cení svého času a kteří si mohou dovolit exkluzivitu, kterou nabízíme. Naše společnost je tvořena třemi pilíři: týmem třiceti skvělých lidí, leteckým know-how a čtyřmi letadly Beechjet 400A/Hawker 400XP/Nextant XT. Doporučujeme vám podívat se na naše internetové stránky pro více informací.

Rádi do našeho týmu přivítáme motivovaného pilota s následujícími kvalitami:

- Pohodová osobnost

- ATPL(A), nebo CPL(A) s ATPL(A) teorií dle PART-FCL

- MEP/IR třídní kvalifikace

- Certifikát o absolvování MCC

- Absolvovaný výcvik Advanced UPRT v souladu s FCL.745.A

- ICAO Angličtina min. level 4 (level 5 a výše výhodou)

- Zdravotní osvědčení 1. třídy

- Dosažení věku 21 let

Časový horizont:

Nejzazší termín pro zařazení do výběrového řízení je 30.7. Předpokládaný termín uzavření výběrového řízení je polovina srpna, následuje příprava na typový výcvik a seznámení s pracovním kolektivem v průběhu druhé poloviny srpna. Nástup na typový výcvik dne 2.9.2024. Zařazení do provozu společnosti ihned po zapsání úspěšně absolvovaného výcviku do průkazu.

Kde sídlíme:

Naše kanceláře se nacházejí na Terminálu 3 Letiště Václava Havla. Údržba letadel se uskutečňuje na hangáru A (asi 3 minuty pěšky přes plochu), máme vlastní tým mechaniků, kteří se nám o letadla starají.

Na závěr musíme podotknout jednu zásadní věc: jsme relativně malý tým profesionálů, žádný korporátní kolos, kde jste malým kolečkem v obrovském soukolí. Všichni se známe jménem a jsme zvyklí vycházet si vstříc, pokud je to možné.

Děkujeme a budeme se na vás těšit!

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 02.07.2024
  • Společnost: JetBee Czech
  • Místo práce: K Letišti 1073/25
  • Kontaktní telefon: +420777659351

FO/CPT pro letoun Cessna 560 Citation Excel

Privátní letecký dopravce, společnost Air Bohemia s.r.o., hledá do svého týmu FO/CPT pro letoun Cessna 560 Citation Excel.

Požadujeme:

  • Pozitivní a pohodovou osobnost s teamovým duchem
  • Schopnost dobré komunikace a efektivní spolupráce se členy týmu
  • Schopnost rychle se učit novým věcem, pracovat pod tlakem a být časově flexibilní
  • CPL(A) + ATPL frozen
  • IR(A) na ME type/class
  • 1 st class medical
  • Dokončený MCC Course
  • Min. 500 h celkový letový čas, min. 200 h IFR, min. 200 h ME, min 50 h ME/IFR/night
  • Letový čas na jetech a typová kvalifikace na C560 výhodou

Náplň práce:

FO/CPT na C560 Excel, létání VIP letecké dopravy po celé Evropě a přilehlých oblastech

Nabízíme atraktivní a příjemné pracovní prostředí ve stabilně se rozvíjející společnosti, možnosti osobního růstu, včetně velmi dobrého finančního ohodnocení.

Místo výkonu zaměstnání: Praha

V případě zájmu zašlete CV v českém a anglickém jazyce a motivační dopis na hr@airbohemia.cz.

Pilot vysazovač Pilatus PC-6 (vhodné i bez typovky)

Létání v profesionální, celosvětově uznávané firmě JUMP-TANDEM, největším parašutistickém centru v ČR.

Co od Vás očekáváme?

  • 500+ hodin celkový nálet
  • 100+ hodin na turbíně
  • 50+ hodin se záďovým podvozkem
  • Dbát na maximální bezpečnost, zejména s ohledem na počasí, aby bezpečnost letadla a lidí na palubě byla vždy prvořadým hlediskem
  • Zkušenost jako pilot vysazovač je výhodou, ale není podmínkou

  • Výsadky parašutistů na jednom místě LKPM
  • Žádné cestování
  • Práce 5 dní v týdnu
  • Směny dle dohody

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaplatíme typovku na Pilatus Porter PC-6
  • Zaplatíme školení na pilot vysazovač (pokud bude potřeba)
  • Skvělé platové ohodnocení
  • Plný, částečný úvazek nebo dohoda
  • Správný kolektiv
  • Zveřejněno: 21.06.2024
  • Společnost: JUMP-TANDEM s.r.o.
  • Místo práce: LKPM - letiště Příbram
  • Kontaktní telefon: +420 602 547 195

Air Hostess

Společnost CTR Atmospherica Aviation a.s. hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

AIR HOSTESS

Jsme letecká společnost s téměř 20letou praxí v oblasti privátní letecké dopravy. Provozujeme flotilu vlastních letadel pro lety v rámci Evropy, Blízkého východu a dalších destinací, s centrálou v Praze. Pro posílení našeho týmu hledáme sympatické, motivované a nadšené air hostess/palubní průvodčí, které/kteří posílí tým členů kabiny zbrusu nového letadla Embraer Praetor 600.

Našimi základními požadavky na air hostess pro letoun Praetor 600 jsou:

  • předchozí zkušenost s prací air hostess/palubní průvodčí (v oblasti business aviation výhodou)
  • komunikační dovednosti na profesionální úrovni;
  • výborná znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyk výhodou;
  • proaktivní zájem zajistit cestujícím příjemný let a spokojenost;
  • schopnost stanovit priority;
  • organizační dovednost;
  • týmová spolupráce;
  • zájem o vysokou gastronomii a servis;
  • flexibilita a proaktivní přístup k řešení nestandardních situací.

Úspěšnému uchazeči/uchazečce nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu a rozvíjející se společnosti;
  • vysokou profesionalita společnosti;
  • nová a moderní letadla ve flotile;
  • příjemný pracovní kolektiv;
  • práci na hlavní pracovní poměr;
  • nástup k 1. srpnu nebo 1. září 2024;
  • vybavení potřebné pro výkon práce (telefon, uniforma, kufr a příruční kabelka);
  • potřebná školení a výcviky včetně nadstavbových.

Abych předešli případnému nedorozumění, již nyní bychom rádi uvedli, že pracovní turnusy jsou sedmidenní s pobytem mimo bázi Praha.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Informace o společnosti na: www.atmospherica.cz

Instruktor(ka) / korporátní pilot(ka) CIRRUS AIRCRAFT (Příbram/Piešťany)– nejlepší platové podmínky v ČR/SR

Dealer letadel Cirrus pro ČR/SR/HU provozující 15 letadel hledá  INSTRUKTORA/INSTRUKTORKu - KORPORÁTNÍHO PILOTA/PILOTKu pro Příbram (LKPM) a Piešťany (LZPP)

Nabízíme:

  • nejlepší platové podmínky v prostředí general aviation v ČR/SR – až 85.500 kč / 3.500 EUR / 10 dní  práce
  • rychlý „upgrade“ na Training Centre Instruktora pro výcik letů podle přístrojů po cca 1 roce
  • možnost získání kvalifikací a financování FI, IR SEP, FI/IR ve vlastním ATO s možností spolufinancování
  • roční nálet 300 až 600 h (cca 50 % IFR lety)
  • mladý energický team
  • moderní letadla, zajímavé destinace, zkušenosti pro další růst
  • perspektivu “upgradu” na Cirrus Jet
  • vysoký stupeň standardizace letových postupů Cirrus Aircraft podobný letecké dopravě
  • vzácný IFR nálet bez nutnosti velké investice do MEP nebo typové kvalifikace

  • Požadujeme:
  • teorii ATPL frozen resp. CPL / IR v blizké budoucnosti
  • Medical Certificate Class I. není podmínkou
  • výcvik FI + TCI course (Training Centre Instructor Course) preferujeme ve vlastním prostředí (není podmínkou) nebo v případě platné kvalifikace FI nutné absolvovat standardizační TCI course
  • samostatného „safety oriented“ pilota plného entuziasmu s příjemným vystupováním
  • kontrakt na min. 2 plné sezony od zapsání kvalifikace FI nebo standardizace
  • investici do standardizace nebo výcviku FI s rychlou návratností
  • časovou flexibilitu dostupnost min 20 dní v měsíci

Preferujeme:

  • práci na živnost
  • výcvik v kvalitní letecké škole v případě již získaných kvalifikací
  • ICAO Level 5 a vyšší (nebo Level 4 s možností pozdějšího upgradu)
  • vysokou úroveň teoretických znalostí
  • schopnost učit v AJ

CV s praxí v letectví a motivační dopis prosím posílejte formou odpovědi na tento inzerát nebo na email sales@cirrus.cz.

  • Zveřejněno: 18.06.2024
  • Společnost: Cirrus Aircraft CZ s.r.o.
  • Místo práce: Letiště Příbram (LKPM), Piešťany (LZPP)
  • Kontaktní telefon: +420773066706