Práce v letectví - volná místa

Instruktor(ka) / korporátní pilot(ka)

Dealer letadel Cirrus pro ČR/SR/HU provozující deset letadel a Cirrus a Cirrus Training Centre hledá kandidáta na pozici INSTRUKTORA/INSTRUKTORKY - KORPORÁTNÍHO PILOTA/PILOTKY pro provozovnu v Příbrami.

Nabízíme:

  • nejlepší platové podmínky v prostředí „malého“ general aviation v ČR/SR (cca 50.000 Kč / měsíc) s platbou za odpracovanou dobu (ne letovou dobu, briefing - debrifing)
  • rychlý „upgrade“ na senior instruktora pro lety podle přístrojů po cca jednom roce s vyšším platem
  • roční nálet 400 až 600 h (cca 50 % IFR lety)
  • mladý energický team
  • moderní letadla, zajímavé destinace, zkušenosti pro další růst
  • perspektivu "upgradu” na Cirrus Jet
  • vysoký stupeň standardizace letových postupů podobný letecké dopravě
  • vzácný IFR nálet bez nutnosti velké investice do MEP nebo typové kvalifikace

Požadujeme:

  • teorii CPL (ATPL frozen) / nástup nejpozději na jaře / v létě 2020
  • IR a FI preferujeme výcvik ve vlastním prostředí
  • samostatného „safety oriented“ pilota plného entuziasmu
  • příjemné vystupování
  • víceletý kontrakt
  • spolupodíl na přeškolení se na Cirrus SR2X
  • časovou flexibilitu

Preferujeme

  • preferujeme výcvik FI/IR vlastními silami přímo na Cirrusu (není podmínkou, můžou být i hotové kvalifikace)
  • preferujeme práci na živnost (náklady na účetnictví hradíme my)

Možná externí spolupráce s větším počtem dostupných dní měsíčně nebo poloviční úvazek.

CV a motivační dopis prosím posílejte formou odpovědi na tento inzerát.

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 19.03.2020
  • Společnost: Cirrus Aircraft CZ
  • Místo práce: Příbram
  • Kontaktní telefon: 773066706

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho FINAČNÍHO ODDĚLENÍ

Jsme letecká společnost Time Air, s.r.o. a od roku 2001 se podílíme na vytváření podoby privátního letectví na evropském trhu. Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni do našeho FINAČNÍHO ODDĚLENÍ!

Co bude náplní Tvé práce:

  • zpracování a zaúčtování přijatých faktur, bankovních výpisů, pokladny
  • komunikace s dodavateli
  • zpracování tuzemských i zahraničních služebních cest a dalších souvisejících vydání
  • příprava pravidelných finančních reportů
  • administrativní podpora finančního oddělení a úzká spolupráce s kolegyněmi ve finančním oddělení

Toto je práce přesně pro Tebe, pokud:

  • máš ukončenou SŠ a alespoň částečnou znalost podvojného účetnictví a orientaci v účetní legislativě
  • skvělá by byla zkušenost na podobné pozici, ale dáme určitě šanci i šikovné absolventce/absolventovi s velmi dobrými teoretickými znalostmi a zájmem o obor
  • používáš angličtinu na komunikativní úrovni, další jazyk je benefit
  • mezi Tvé silné stránky patří pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail a samostatnost
  • máš zájem o problematiku firemních financí a účetnictví, ochotu dále se vzdělávat

Na co se můžeš těšit:

  • menší, neformální přátelský kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • platové ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • částečnou možnost home office
  • 4 týdny placené dovolené + sick days
  • benefit v podobě Multisport karty
  • pracovní telefon a možnost převedení čísla pod firemní tarif
  • občerstvení na pracovišti

Pokud Tě nabídka zaujala, zašli prosím své aktuální CV nebo dotaz v odpovědi na tento inzerát.

PIC a FO Nextant 400XT

Letecká společnost Time Air, s.r.o. hledá pro svou stále rostoucí flotilu nové kolegy na pozice:

PIC Nextant 400XT a FO Nextant 400XT.

Náplň práce:

  • provádění obchodních letů na mnoho různorodých, velkých mezinárodních i letově náročnějších letišť v rámci Evropy a jejího blízkého okolí
  • několikadenní pobyty v zahraničí

Kvalifikační předpoklady:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • platný FCL ATPL nebo CPL s certifikátem o teoretické zkoušce ATPL
  • platný MEP/IR nebo vícemotorový typ s IR
  • platné Osvědčení zdravotní způsobilosti třída 1
  • Aj minimálně ICAO level 4
  • MCC výhodou

Minimální zkušenosti PIC:

  • celkový nálet 2 000h
  • nálet na vícemotorových proudových letounech 500h nebo 1 000h PIC na vícemotorových turbovrtulových letounech
  • 2 roky zkušeností v obchodní letecké dopravě

Minimální zkušenosti FO:

  • celkový nálet 200h

Budoucím kolegům nabízíme:

  • profesionální a zároveň přátelské prostředí dobrého týmu
  • stabilní zázemí zavedené letecké společnosti
  • předem publikovaný a dodržovaný měsíční rozpis služeb s důrazem na vyváženost pracovního a osobního života
  • domovskou bázi Praha
  • zajímavou nestereotypní práci v dynamickém prostředí nepravidelné obchodní letecké dopravy
  • plně hrazený typový výcvik (CAE Dallas)
  • pracovní smlouvu na plný případně i zkrácený úvazek v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou
  • výše cestovného a stravného nad rámec daný zákonem
  • nadstandardní finanční ohodnocení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.