Práce v letectví - volná místa
Letecký personál

Stevardka na HPP nebo DPP

Soukromá letecká společnost s provozní základnou na letišti Praha-Ruzyně, provozovatel letounů typu Business Jets přijme na HPP nebo DPP letušku.

Náplň práce:

-          Příprava kabiny letadla před letem

-          Objednání a převzetí cateringu a nápojů, dle přání klienta

-          Obsluha klienta na palubě po dobu letu

-          Obsluha kabinových palubních systémů

-          Základní úklid kabiny po letu

Požadavky:

-          Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování

-          Výška do 168 cm (dáno velikostí kabiny letadla)

-          Komunikativní znalost anglického jazyka, ruština výhodou

-          Samostatnost, spolehlivost a dochvilnost

-          Trestní bezúhonnost

-          Zkušenosti v oboru vítány, nejsou však nezbytné.

Nabízíme:

-          Atraktivní práci v exkluzivním prostředí letecké společnosti

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám životopis včetně motivačního dopisu na adresu karhankova@silesiaair.cz

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 29.09.2021
  • Společnost: Silesia air
  • Místo práce: Letiště Václava Havla, Praha
  • Kontaktní telefon: +420724039623