Práce v letectví - volná místa
Obchod, marketing

Vložit inzerát

TRAINEE SALES-OPERATIONS

Jsme nová česká letecká společnost se zaměřením na provoz letounů kategorie BUSINESS JET se sídlem v Praze, držitel AIR OPERATOR CERTIFICATE CZ-77. Máte možnost připojit se ke zkušenému týmu profesionálů a spolupracovat na zajímavém inspirativním projektu.

Mezi hlavní kvalifikační požadavky neřadíme dlouhou a pestrou kariéru, ale zejména tah na branku a zájem o budování něčeho nového. Hledáme posilu do týmu zkušených obchodníků na pozici junior/trainee pro SALES-OPS, kterého/kterou vše naučíme a umožníme nahlédnou za oponu prodeje a plánování letů pro náročnou klientelu.

Základní požadavky na uchazeče:

  • Chuť budovat kariéru v oboru letecké dopravy
  • Proaktivní přístup k práci, flexibilita
  • Vynikající znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou, nikoliv podmínkou
  • Týmový hráč
  • Organizační dovednosti
  • Schopnost dotahování zadaných úkolů

Nabízíme:

  • Práci se zkušenými kolegy v zázemí moderní letecké společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pozici odpovídající finanční ohodnocení
  • Benefity zejména v oblasti dodatečných výcviků, vzdělávání a osobnostního rozvoje (kondiční létání na kluzácích, výuka angličtiny, TRM – Team Resource Management a mnoho dalšího);
  • Rozumné vyvážení pracovního a rodinného života, možnost „home office“
  • Zastání a podporu ze strany managementu společnosti, pokud se něco nepovede.

Stručný popis pracovní pozice:

  • Práce v plánovacím software
  • Příprava smluv a podkladů k plánování letů
  • Administrativní podpora týmu obchodníků
  • Zajišťování dodatečných služeb k letům: catering, pozemní přepravy
  • Emailová a telefonická komunikace s klienty
  • Koordinace s ostatními odděleními společnosti

Pokud máte o pozici TRAINEE SALES-OPERATIONS v naší společnosti zájem, pošlete CV a motivační dopis na e-mailovou adresu: career@eliojet.com

Do předmětu uveďte: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - OBCHODNÍK

Těšíme se na Vaši odpověď!

Tým Elio Jet a.s.

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 17.06.2024
  • Společnost: Elio Jet
  • Místo práce: Praha

OBCHODNÍ DISPEČER V LETECKÉ DOPRAVĚ

Společnost CTR Atmospherica Aviation a.s. hledá vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní dispečer v letecké dopravě

Jsme letecká společnost s téměř 20letou praxí v oblasti privátní letecké dopravy. Provozujeme flotilu vlastních letadel pro lety v rámci Evropy, Blízkého východu a dalších destinací, s centrálou v Praze. Pro posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici Obchodní dispečer v letecké dopravě.

Úspěšný/á kandidát/ka by měl/a mít výborné organizační schopnosti, prokázat celkovou motivaci k prodeji a aktivní pracovní nasazení. Hledáme kolegu/kolegyni, který/á je proaktivní a týmový/á.

  • podpora obchodního oddělení, tj. zprocesování letů a příprava smluv a podkladů k jednotlivým obchodním případům;
  • komplexní komunikace s klienty společnosti;
  • vyřizování agendy spojené s lety;
  • zajištění studeného či teplého cateringu k prodaným letům;
  • dohled nad kvalitou cateringu a komunikace s dodavateli;
  • vedení evidence skladu a spotřeby, výdej ze skladu;
  • výběrová řízení a nákup zásob do letadel (alkoholické a nealkoholické nápoje, snacky);
  • odpovědnost za vybavení kabiny, výběrová řízení, nákup vybavení;
  • sběr a vyhodnocení feedbacku od posádek;
  • monitoring a průzkum trhu;
  • správa nezaplacených pohledávek od klientů;
  • pravidelná komunikace s ostatními odděleními společnosti, zejména s obchodním oddělením, posádkami letadel a účetním oddělením.

  • verbální a písemné komunikační dovednosti;
  • výborná znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem, další jazyk výhodou;
  • schopnost stanovit priority, organizační dovednost;
  • proaktivnost a motivace k prodeji;
  • týmová spolupráce;
  • možnost práce s nerovnoměrným rozložením v týdnu (krátký a dlouhý týden);
  • minimálně středoškolské vzdělání, vhodné také pro čerstvé absolventy;
  • praxe na obdobné pozici není podmínkou, ale výhodou.

Nabízíme:

  • práci v mladém a motivovaném kolektivu a rozvíjející se společnosti;
  • nové a moderní kancelářské prostory;
  • práci na hlavní pracovní poměr;
  • zaměstnanecké benefity;
  • místo výkonu práce v Praze.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Informace o společnosti na: www.atmospherica.cz