Práce v letectví - volná místa
Obchod, marketing

HLAVNÍ OBCHODNÍK

Společnost Atmospherica Aviation hledá vhodného kandidáta na pozici: HLAVNÍ OBCHODNÍK

Základní požadavky na uchazeče:

  • Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem (preferujeme obchodní angličtinu)
  • Praxe 3 roky na obdobné pozici (letecký obor není podmínkou, ale výhodou)
  • Zkušenosti s tvorbou firemních webů, grafických podkladů a SEO
  • Samostatnost v řešení úkolů
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Práce v mladém kolektivu a rozvíjející se společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Motivační bonusový systém
  • HPP (hlavní pracovní poměr)

Stručný popis pracovní pozice:

  • Zajištění komplexní komunikace s vybranými klienty společnosti (B2C)
  • Správa portfolia aktuálních klientů
  • Aktivní vyhledávání nových klientů a zvyšování tržního podílu společnosti
  • Příprava a plnění marketingového plánu
  • Spolupráce s obchodními dispečery, zastupování
  • Výhledově možnost vedení týmu obchodních dispečerů

Máte-li o práci v naší společnosti zájem, pošlete prosím CV a motivační dopis nejpozději do 20. 3. 2020 v odpovědi na tento inzerát. Bližší informace k nabídce také rádi sdělíme na tel. čísle +420724804822. Další informace o naší společnosti najdete na www.atmospherica.aero

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 20.02.2020
  • Společnost: Atmospherica Aviation
  • Místo práce: Praha
  • Kontaktní telefon: +420724804822

OBCHODNÍK – DISPEČER POPTÁVEK B2C/B2B

Společnost Atmospherica Aviation hledá vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍK – DISPEČER POPTÁVEK B2C/B2B

  • Praxe 2 roky na obdobné pozici (letecký obor není podmínkou)

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu
  • Možnost „home office“

  • Zajištění komplexní komunikace s klienty společnosti (B2C/B2B)
  • Přípravy reportů obchodu

Máte-li o práci obchodního dispečera v naší společnosti zájem, pošlete prosím CV a motivační dopis nejpozději do 20. 3. 2020 v odpovědi na tento inzerát. Bližší informace k nabídce také rádi sdělíme na tel. čísle +420724804822. Další informace o naší společnosti najdete na www.atmospherica.aero

  • Zveřejněno: 17.02.2020
  • Kontaktní telefon: 724 804 822