Dnes je 16. června 2019

4:51 21:14

Práce v letectví - volná místa
Obchod, marketing

Charter Sales Manager

Privátní letecká společnost Time Air hledá posilu do svého mladého obchodního týmu. Jedná se o práci na plný pracovní úvazek, místem výkonu práce je letiště Praha, konkrétně Terminál 3. Společnost byla založena roku 2001, v současné době provozuje flotilu 5 letadel typu Nextant 400XT(i) a svým provozem pokrývá celou Evropu, sever Afriky a Blízký východ.

Náplň práce:

  • vyhodnocení proveditelnosti poptávaných letů a jejich nacenění s ohledem na pozici jednotlivých letadel
  • e-mailová a telefonická komunikace s klienty
  • koordinace plánování letů a předávání informací o požadavcích zákazníka ostatním oddělením uvnitř společnosti
  • sestavování letového plánu na základě daných kritérií
  • vytváření rezervačních smluv a fakturace

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem (ideálně úroveň C2)
  • racionální myšlení, umění pracovat pod tlakem
  • všeobecný geografický přehled
  • předchozí zkušenost v letecví výhodou
  • studijní či pracovní pobyt v zahraničí výhodou
  • ochotu pracovat na směny a o víkendech (ve 4členném týmu)

Nabízíme:

  • nestereotypní práci s velkým prostorem k osobnímu růstu
  • mladý kolektiv
  • atraktivní platové ohodnocení
  • služební telefon
  • příspěvek na multisport kartu
  • možnost občasného home-office

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis formou odpovědi na tento inzerát. Pokud chcete zvýšit své šance, přiložte i motivační dopis, který nám umožní Vás trochu více poznat. Budeme se těšit.

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 24. 5. 2019
  • Společnost: Time Air
  • Místo práce: Letiště Václava Havla Praha - Terminál 3