Práce v letectví - volná místa
Obchod, marketing

Sales Disponent

Společnost CTR Atmospherica Aviation a.s. hledá vhodné kandidáty na pozici:

SALES DISPONENT

Jsme letecká společnost s více než 15tiletou praxí v oblasti privátní letecké dopravy. Provozujeme flotilu vlastních letadel pro lety v rámci Evropy, Blízkého východu a dalších destinací, s centrálou v Praze. Pro posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Disponent letecké dopravy.

Úspěšný kandidát by měl mít výborné organizační schopnosti, musí prokázat celkovou vysokou motivaci k prodeji a vysoké pracovní nasazení. Hledáme kolegu, který je proaktivní a vstřícný. Očekáváme touhu uspět a velkou míru flexibility.

Stručný popis pracovní pozice:

  • Zajištění cateringu a související agendy pro jednotlivé lety
  • Komunikace s klienty (AJ na denní bázi)
  • Podpora lead Sales při vedení obchodních případů
  • Vyhodnocování letových akcí
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • Kalkulace cenových nabídek

Základní požadavky na uchazeče:

  • Znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyk výhodou
  • Verbální a písemné komunikační dovednosti, schopnost stanovit priority
  • Flexibilita vč. výkonu práce o víkendech (krátký / dlouhý týden)
  • Praxe na obdobné pozici není podmínkou, ale výhodou
  • Zkušenost se systémem Avinode nebo jiným brokerským systémem výhodou

Nabízíme:

  • Práce v mladém kolektivu a rozvíjející se společnosti
  • Fixní ohodnocení + provize podle výsledků
  • DPP / DPČ
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce Praha (možnost občasné práce z domova)
  • V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Informace o společnosti na: www.atmospherica.aero

Celý inzerát