Práce v letectví - volná místa
Obchod, marketing

Pracovník marketingu v letecké společnosti

Krásný den,

jmenuji se Vojtěch Novotný a jsem ředitelem společnosti, která provozuje projekty Pilotem na zkoušku, Letecké zážitky, internetový portál pro piloty Aeroweb.cz a leteckou školu AeroPrague.

Zabýváme se realizací vyhlídkových letů a leteckých zážitků z více než 13 letišť po celé ČR, tvoříme obsah nejnavštěvovanějšího portálu pro piloty v ČR a na Slovensku a provozujeme 12 letadel na letišti Praha Letňany, kde cvičíme budoucí piloty a pilotky.

Protože jsme piloti s hlavou stále v oblacích, potřebujeme do našeho teamu šikovného kolegu či kolegyni pro zabezpečení a koordinaci našich marketingových aktivit., ideálně s přesahem do znalostí webdesignu a správy internetových stránek.

Těžištěm aktivit, pro jejichž zabezpečení aktuálně hledáme šikovného adepta, je zejména portál pro piloty Aeroweb.cz a jeho přidružené projekty, jako je nový e-learningový portál kurzy.aeroweb.cz.

Chcete se realizovat či získat praxi v oblasti marketingu a zajímáte se o letectví? Pak jste náš člověk :-) Máte navíc zkušenosti se správou webu a redakčním systémem Wordpress? Pak jste úplná hvězda :-D

Práce je ideální jako brigáda pro studenta VŠ, optimálně marketingového či obchodního směru (ale není podmínkou), popř. na částečný úvazek, a to i pro absolventy či na DPP. Důležitá je samostatnost, kreativita, obchodní myšlení, základní znalost marketingu a zodpovědnost za svěřené úkoly.

Pojďte zkusit dělat marketing v neotřelém oboru letectví! :-)

Co vás čeká

  • Koordinace marketingových aktivit portálu pro piloty Aeroweb.cz
  • Koordinace marketingových aktivit e-learningového portálu kurzy.aeroweb.cz
  • Provádění obsahových změn a úprav dle marketingové strategie (převážně v redakčním systému Wordpress)
  • Vyhodnocování efektivity a návrhy opatření
  • Vyhledávání obchodních příležitostí pro spolupráci
  • Komunikace s dodavateli a partnery
  • Monitoring trhu
  • Plánování marketingových kampaní
  • Návrhy a dohled nad procesy uvádění nových produktů na trh

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít

  • Základní znalost technik a metod online marketingu
  • Minimálně základní orientace v Google Analytics, PPC, SEO optimalizaci
  • Základní znalost správy internetových stránek, webdesignu
  • Zkušenost s redakčními systémy Wordpress a správou internetových stránek výhodou
  • Alespoň uživatelskou znalost sociálních sítí Facebook, Google+, Youtube
  • Obchodní myšlení
  • Výborné organizační a vyjednávací dovednosti
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Co vám můžeme nabídnout

  • Motivující finanční ohodnocení, odpovídající schopnostem
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém a přátelském kolektivu
  • Možnost práce z domova
  • Práci v zajímavém leteckém oboru
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Praxi a zkušenosti v marketingu
  • Možnost výhodného létání na firemních letounech či získání pilotního průkazu
  • Za klienty a partnery nejezdíme, ale létáme :-)

Kde a jak pracujeme?

  • Pracujeme v kanceláři v areálu  „Stará Aerovka“ na letišti Praha - Letňany
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (důležitější jsou výsledky, než odseděná doba v kanceláři), občas je ale potřeba se potkat :-)
  • Naše nově zrekonstruovaná kancelář nabízí díky členění nábytkem jak dostatečné soukromí, tak i rychlý kontakt s kolegy
  • K dispozici 3 vybavené kuchyňky, občerstvení na pracovišti, venkovní posezení. Jo a máme skvělý kávovar :-)
  • Plně hrazené stravování
  • Za okny máme kousek přírody, v létě možnost slunění, posezení venku a klid. No dobře, občas tedy odstartuje nějaké to letadlo... :-))

Kdy můžeme společně začít?

Čím dříve, tím lépe ;-)

Práce je vhodná pro studenty VŠ i čerstvé absolventy. Spolupráce je zamýšlena formou brigády či DPP popř. na poloviční úvazek. V případě oboustranné spokojenosti moc rádi uvítáme do budoucna dlouhodobou spolupráci a trvalý pracovní poměr.

Pokud se zajímáte o marketing a chcete, aby se marketing stal vaším povoláním, pojďte zkusit dělat marketing pro piloty, a to nejen na zkoušku :-)

Pokud si myslíte, že byste mohl/a být tím pravým člověkem pro náš tým, pošlete nám prosím svůj životopis s fotografií a motivační dopis. Jestliže budete vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru.

Těšíme se na Vás!

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 25.02.2021
  • Společnost: Aeroweb
  • Místo práce: Praha-Letňany

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU – SALES MANAGER

Jsme letecká společnost s více než 10tiletou praxí v oblasti privátní letecké dopravy. Provozujeme flotilu vlastních letadel na trzích Evropské unie, blízkého východu a Ruska, s centrálou v Praze. Do našeho týmu hledáme manažera obchodního týmu pro dohled nad kvalitou nabízených služeb a její zvyšování, zajišťování obchodní agendy související s prodejem letových akcí, vedení obchodního úseku a vedení palubního personálu v oblasti komunikace s klientem.

Úspěšný kandidát by měl mít vynikající vyjednávací a organizační schopnosti, musí prokázat celkovou vysokou motivaci k prodeji, špičkové prezentační dovednosti a vysoké pracovní nasazení. Hledáme kolegu, který bude pracovat samostatně, má vysokou sebemotivaci, je dobře organizovaný a vstřícný. Očekáváme vysokou úroveň profesionality a orientaci na poskytování zákaznických služeb, současně touhu uspět v prodeji. Vedoucí obchodního týmu bude kromě činností v oblasti služby klientovi provádět kompletní prodejní cyklus privátního letu počínaje poptávkou, kalkulací, prodejním procesem a následné analýzy obchodního případu.

Stručný popis pracovní pozice:

  • Vedení týmu obchodních dispečerů a řízení kompletního prodejního cyklu
  • Vedení palubního personálu v oblasti komunikace a služeb poskytovaných klientovi
  • Aktivní vyhledávání nových přímých klientů a zvyšování jejich tržního podílu společnosti
  • Příprava a plnění obchodního plánu, s cílem maximalizace časového využití letadel v portfoliu společnosti se zřetelem na ekonomický výsledek
  • Řízení kvality produktu a služeb, zjišťování zpětné vazby od klientů pro trvalé zlepšování služeb
  • Komplexní péče a komunikace s klíčovými klienty společnosti
  • Správa databáze klientů
  • Příprava a plnění marketingového plánu, zodpovědnost za obsah webových stránek a prezentačních materiálů a prezentace na sociálních médiích

Povinnosti a zodpovědnosti:

  • Poskytování rychlé a přesné nabídky, schopnost na základě každé nabídky určit konečný výsledek
  • Schopnost zabezpečit velký objem komunikace se zákazníky
  • Řízení a rozvoj vztahů se zákazníky s cílem podpořit výsledky a generovat nové obchody
  • Přehled o trhu, o nabídce produktů společnosti a nabídce konkurence, letadlech, regionálních cenách služeb a trendech cestování
  • Prezentace společnosti profesionálním způsobem na obchodních výstavách a průmyslových / marketingových akcích

Základní požadavky na uchazeče:

  • Znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyk výhodou (ruština)
  • Praxe na obdobné pozici (letecký obor není podmínkou, ale výhodou)
  • Zkušenost se systémem Avinode nebo jiným brokerským systémem výhodou
  • Ochota být kontaktní osobou v mimořádných případech i mimo standartní pracovní dobu v rotaci s dalším personálem, včetně víkendů a svátků.
  • Verbální a písemné komunikační dovednosti, schopnost stanovit priority
  • Sběr a analýza dat, schopnost definovat problémy, zjistit fakta a včas vyvodit vhodná opatření
  • Ochota cestovat s cílem prezentace společnosti a jejího podnikání

Nabízíme:

  • Práce v mladém kolektivu a rozvíjející se společnosti
  • Nabízíme fixní ohodnocení + provize podle výsledků
  • Zaměstnanecké benefity
  • HPP (hlavní pracovní poměr)