Dnes je 16. června 2019

4:51 21:13

Práce v letectví - volná místa
Ostatní, jiné

Instruktor na simulátoru Boeingu 737MAX

Náplň práce:

  • Přivítání zákazníků
  • Vysvětlení ovládání a ukazatelů v kokpitu
  • Rady během letu, nastavení simulátoru
  • Zodpovězení otázek o letectví
  • Práce v odpoledních hodinách a o víkendech

Co od Vás očekáváme?

  • Pilotní průkaz, alespoň PPL (i ve výcviku)
  • Nadšení pro letectví (dopravní výhodou)
  • Komunikativní znalost angličtiny (občasná instruktáž v AJ)
  • Samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci na leteckém simulátoru
  • Možnost volby termínů podle svých časových možností
  • Možnost využití simulátoru pro svůj letecký trénink
  • Možnost spolupráce na vývoji leteckých simulátorů (SW i HW)
Celý inzerát
  • Zveřejněno: 14. 6. 2019
  • Společnost: Buď Pilot
  • Místo práce: Brno
  • Kontaktní telefon: +420734699437

Handling letadel / Řidič - Flying Academy

Do stále se rozšiřujícího perspektivního týmu mezinárodní letecké školy Flying Academy s.r.o. hledáme šikovné členy týmu pozemního personálu.

Zejména vítáme nadšence do letectví!

  • Připrava letadla před-po letu
  • Transfer posadek z/na hangar
  • Asistence Front Desku

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Reprezentativní a příjemné vystupování
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost, cílevědomost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci v atraktivním oboru
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • Práci v mladém kolektivu
  • Nástup možný IHNED

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Beranových 130, Praha - Letňany
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Plat: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)

  • Zveřejněno: 7. 6. 2019
  • Společnost: Flying Academy
  • Místo práce: Praha-Letňany
  • Kontaktní telefon: +420 778 741 330