Dnes je 21. dubna 2019

5:56 20:04

Práce v letectví - volná místa
Pilotní pozice

Kapitán a Druhý pilot Cessna Citation CJ2 a CJ3

Queen Air s.r.o., provozovatel obchodní letecké dopravy vypisuje výběrové řízení na pozice Kapitán a Druhý pilot pro letadlo Cessna Citation CJ2 a CJ3 s bází v Ostravě.

Požadavky:

  • držitel platné licence CPL (A), MEP (A), IR (A)
  • držitel ATPL
  • min. nálet pro CPT je 700 hodin, 400 hodin jako PIC
  • min. nálet pro FO je 200 hodin, 100 hodin jako PIC
  • platné Osvědčení zdravotní způsobilosti 1. třídy
  • znalost angličtiny slovem i písmem (ICAO level 4)
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výbornou schopnost komunikace se zákazníky
  • spolehlivost, přesnost, časovou flexibilitu, firemní loajalitu
  • ochotu pracovat v režimu turnusový služeb
  • praxe v oblasti letectví, popř. typová kvalifikace Cessna C525 výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • odborný růst a zvyšování kvalifikace
  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zajímavou a odpovědnou práci v sektoru obchodní letecké dopravy
  • práci v malém pracovním kolektivu
  • nástup možný ihned

Zájemci zašlou svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem formou odpovědi na tento inzerát.

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 11. 4. 2019
  • Společnost: Queen Air
  • Místo práce: Ostrava

První důstojník pro EMB-135BJ Legacy

Pro naše báze v Praze a Bratislavě hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici První důstojník pro EMB-135BJ Legacy

NABÍZÍME:

  • práci v atraktivním prostředí privátního letectví
  • zázemí stabilního zaměstnavatele – jsme významný provozovatel business jetů ve střední Evropě a největší v ČR a SR
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • excelentní platové podmínky
  • systém firemních benefitů
  • hrazený typový výcvik
  • provozní báze LKPR/LZIB
  • přátelskou firemní kulturu

HLEDÁME KANDIDÁTA, KTERÝ:

  • má ATPL (A)/ CPL (A)
  • celkový nálet 500 hodin
  • má předchozí zkušenost na proudových, nebo turboproudových letounech – výhodou
  • má anglický jazyk na úrovni ICAO 5
  • má předchozí zkušenost s korporátním letectvím - výhodou

Výběrové řízení proběhne v dubnu 2019 s předpokladem zahájení výcviku v květnu 2019. Přihláška musí obsahovat kontakt na minimálně 3 osoby, které poskytnou osobní reference (TRI/TRE nebo management pilot). Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte formou odpovědi na tento inzerát.

  • Zveřejněno: 8. 4. 2019
  • Společnost: ABS Jets, a.s.
  • Místo práce: Praha / Bratislava

PILOT – KAPITÁN CITATION MUSTANG

Společnost Atmospherica Aviation (provozovaná CTR group a.s.) hledá vhodného kandidáta na pozici PILOT – KAPITÁN CITATION MUSTANG

Základní požadavky na uchazeče:

  • Celkový nálet minimálně 1500 hodin na letounech
  • Nálet 500 hodin na vícepilotních letounech případně v režimu vícepilotního provozu (MPO) podle pravidel IFR
  • Znalost specifik provozu „business aviation“
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Preferujeme uchazeče s platnou typovou kvalifikací C510/IR/PBN

Nabízíme:

  • Práce v mladém kolektivu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Opakovací výcvik ve výcvikovém středisku Flight Safety International každých 6 měsíců na náklady společnosti
  • Možnosti zvyšování kvalifikace uvnitř společnosti
  • Garantovaný nálet 400 – 500 hodin ročně
  • Nástup v létě 2019

Stručný popis pracovní pozice:

  • Zajištění letů ve funkci pilota – kapitána letounu (PIC)
  • Komunikace s klienty společnosti a předávání podnětů k vylepšení úrovně služeb
  • Spolupráce při zvyšování úrovně bezpečnosti provozu

Pokud máte o práci pilota v naší společnosti zájem, pošlete CV a motivační dopis formou odpovědi na tento inzerát.

Bližší informace rádi sdělíme na tel. čísle: +420 724 804 822

  • Zveřejněno: 5. 4. 2019
  • Společnost: Atmospherica Aviation
  • Místo práce: Praha
  • Kontaktní telefon: +420 724 804 822

DRUHÝ PILOT CITATION MUSTANG

Společnost Atmospherica Aviation (provozovaná CTR group a.s.) hledá vhodného kandidáta na pozici DRUHÝ PILOT CITATION MUSTANG

  • Celkový nálet minimálně 250 hodin na letounech

Nabízíme:

  • Zajištění letů ve funkci druhého pilota

Letový instruktor FI(A)

Aeroklub Praha Letňany hledá nové kolegy na pozici letového instruktora. Pro nadějné piloty, kteří nejsou držitele kvalifikace FI, nabízí i aeroklub možnost uhrazení instruktorského výcviku na základě dvouletého kontraktu.

Jaké je náplň práce?

  • Poskytování leteckých výcviků pro klienty letecké školy
  • Poskytování teoretické výuky (individuální, hromadné)
  • Spolupráce na tvorbě rozvrhu letových instruktorů
  • Administrativní část – vyplňování a správné vedení výcvikové dokumentace jednotlivých žáků a zadávání dat do PC
  • Spolupráce s dalšími zaměstnanci ze sekce údržby letadel, safety, auditů apod.

Jaké uchazeče hledáme?

  • Min. se SŠ vzděláním
  • Kvalifikace FI(A) - možnost  získání kvalifikace v aeroklubu na základě dvouletého kontraktu
  • Držitel CPL(A)
  • Dobrá znalost anglického jazyka (ICAO level 4 a výše)
  • Zdravotní způsobilost 1. třídy
  • Na letounech nálet alespoň 250 hodin
  • Zodpovědný přístup ke klientům letecké školy

Co nabízíme?

  • Zvýhodněné ceny létání pro soukromé účely na letounech aeroklubu
  • Možnost rozšiřování kvalifikací za zvýhodněné ceny
  • Nálet až 700 hodin ročně
  • Příspěvek na stravování
  • Využití služebního automobilu i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nástup možný ihned

Instruktor(ka) / korporátní pilot(ka)

Dealer letadel Cirrus pro ČR a SR provozující 10 letadel Cirrus a Cirrus Training Centre hledá kandidáta na pozici INSTRUKTORA/INSTRUKTORKY - KORPORÁTNÍHO PILOTA/PILOTKY pro provozovnu v Příbrami

Nabízíme:

  • nejlepší platové podmínky v prostředí „malého“ general aviation v ČR/SR (cca 50 000 Kč / měsíc)
  • roční nálet 400 až 600 h
  • less paper inovativní prostředí s mladým energickým teamem
  • moderní letadla, zajímavé destinace, zkušenosti pro další růst
  • vysoký stupeň standardizace letových postupů podobný letecké dopravě
  • vzácný IFR nálet bez nutnosti velké investice do MEP nebo typové kvalifikace
  • rychlý „upgrade“ na instruktora pro lety podle přístrojů po cca 1 roce
  • možnost spolufinancování výcviku FI/IR SEP ev. ACR

Požadujeme:

  • teorii CPL (ATPL frozen) / nástup nejpozději na jaře 2019
  • samostatného „safety oriented“ pilota plného entuziasmu
  • příjemné vystupování
  • kontrakt na 2 roky a více
  • spolupodíl na přeškolení se na Cirrus SR2X
  • časovou flexibilitu

Preferujeme:

  • výcvik FI/IR vlastními silami přímo na Cirrusu (není podmínkou, můžou být i hotové kvalifikace)
  • práci na živnost (náklady na účetnictví hradíme my)

CV a motivační dopis prosím posílejte formou odpovědi na tento inzerát.

  • Zveřejněno: 23. 3. 2019
  • Společnost: Cirrus Aircraft CZ
  • Místo práce: Příbram
  • Kontaktní telefon: 773 066 706