Dnes je 17. prosince 2018

7:56 16:00

Práce v letectví - volná místa
Pilotní pozice

PC12NG F/O and CPT

T-Air is not looking just for pilots, but for people that have the ability to embody the interests of T-air customers, their fellow employees, and the company’s brand.

We are seeking individuals who:

  • Are safety forward and follow best industry safety practices
  • Focus on exceeding the expectations of each passenger
  • Embody and represent the company’s culture and brand
  • Are open and flexible to ever-changing flight schedules
  • Empower and respect fellow team ...
Celý inzerát
  • Zveřejněno: 14. 12. 2018
  • Společnost: T-air
  • Místo práce: Praha

Flight Operations Expert

Máte zájem stát se Flight Operations Expertem a podílet se na budoucnosti letectví?

  • Coby náš nový kolega se přidáte k našemu Honeywell Flight Operations týmu.
  • Vaše předchozí zkušenost s pilotováním a kreativita Vám pomůže v práci na projektech zabývajících se výzkumem a vývojem.
  • Budete mít zásadní vliv na návrh současných ale i budoucích leteckých kokpitových produktů.

Jak s námi budete trávit čas?

  • Prací s inženýry a vědci na vývoji a výměně nápadů ...
  • Zveřejněno: 7. 12. 2018
  • Společnost: Honeywell
  • Kontaktní telefon: +420 242442762

Co-pilot pro letadlo super midsize jet Gulfstream G200

Náplň práce:

• provádění komerčních letů v souladu s platnými předpisy a manuály Eclair Aviation s.r.o.

• předletové a poletové činnosti

 • oblast provozu: středně dlouhé a dálkové tratě

Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:

• SŠ/VŠ vzdělání

Pilot pro letecké měřické snímkování

Společnost GEOREAL spol. s r.o. hledá piloty pro letecké měřické snímkování.

Požadujeme:

  • Minimálně CPL(A), ICAO English
  • MEP(A)/IR výhodou
  • Spolehlivost, bezúhonnost
  • Maximální dojezdová vzdálenost od Plzně do 100km
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr nebo DPP
  • Nástup od ledna 2019
  • Další bude upřesněno při osobním pohovoru

Domovské letiště Plzeň-Líně (LKLN). Snímkujeme po celé Evropě.