Dnes je 16. června 2019

4:51 21:14

Práce v letectví - volná místa
Pilotní pozice

Instruktor(ka) / korporátní pilot(ka)

Dealer letadel Cirrus pro ČR a SR provozující 10 letadel Cirrus a Cirrus Training Centre hledá kandidáta na pozici INSTRUKTORA/INSTRUKTORKY - KORPORÁTNÍHO PILOTA/PILOTKY pro provozovnu v Příbrami

Nabízíme:

  • nejlepší platové podmínky v prostředí „malého“ general aviation v ČR/SR (cca 50 000 Kč / měsíc)
  • roční nálet 400 až 600 h
  • less paper inovativní prostředí s mladým energickým teamem
  • moderní letadla, zajímavé destinace, zkušenosti pro další růst
  • vysoký stupeň standardizace letových postupů podobný letecké dopravě
  • vzácný IFR nálet bez nutnosti velké investice do MEP nebo typové kvalifikace
  • rychlý „upgrade“ na instruktora pro lety podle přístrojů po cca 1 roce
  • možnost spolufinancování výcviku FI/IR SEP ev. ACR

Požadujeme:

  • teorii CPL (ATPL frozen) / nástup nejpozději na jaře 2019
  • samostatného „safety oriented“ pilota plného entuziasmu
  • příjemné vystupování
  • kontrakt na 2 roky a více
  • spolupodíl na přeškolení se na Cirrus SR2X
  • časovou flexibilitu

Preferujeme:

  • výcvik FI/IR vlastními silami přímo na Cirrusu (není podmínkou, můžou být i hotové kvalifikace)
  • práci na živnost (náklady na účetnictví hradíme my)

CV a motivační dopis prosím posílejte formou odpovědi na tento inzerát.

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 14. 6. 2019
  • Společnost: Cirrus Aircraft CZ
  • Místo práce: Příbram
  • Kontaktní telefon: 773 066 706

INSTRUKTOR

Aeroklub Praha Letňany hledá nové kolegy na pozici letového instruktora. Pro nadějné piloty, kteří nejsou držitele kvalifikace FI, nabízí i aeroklub možnost uhrazení instruktorského výcviku na základě dvouletého kontraktu.

Jaké je náplň práce?

  • Poskytování leteckých výcviků pro klienty letecké školy
  • Poskytování teoretické výuky (individuální, hromadné)
  • Spolupráce na tvorbě rozvrhu letových instruktorů
  • Administrativní část – řádné vedení a kontrola výcvikové dokumentace
  • Spolupráce s dalšími zaměstnanci ze sekce údržby letadel, safety, auditů apod.

Jaké uchazeče hledáme?

  • Min. se SŠ vzděláním
  • Kvalifikace FI(A) - možnost získání kvalifikace v aeroklubu na základě dvouletého kontraktu
  • Dobrá znalost anglického jazyka (ICAO level 4 a výše)
  • Zdravotní způsobilost 1. třídy
  • Na letounech nálet alespoň 250 hodin
  • Preferováni držitelé CPL, není však podmínkou
  • Zodpovědný přístup ke klientům letecké školy

Co nabízíme?

  • Výhodné platové podmínky a flexibilní pracovní dobu
  • Možnost rozšiřování kvalifikací za zvýhodněné ceny
  • Příspěvek na stravování, služební mobil
  • Využití služebního automobilu i k soukromým účelům
  • Zvýhodněné ceny létání pro soukromé účely na letounech aeroklubu
  • Nástup možný ihned

Letový instruktor

Co od Vás očekáváme?

  • Hledáme instruktory s kvalifikací FI(A)

Náplň práce:

  • Výcviky PPL(A), CPL(A), FI(A)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Odpovídající ohodnocení, možnost práce na plný úvazek
  • Možnost kariérního růstu u progresivní letecké školy
  • Zveřejněno: 6. 6. 2019
  • Společnost: Aviatický klub
  • Místo práce: Letiště Roudnice nad Labem
  • Kontaktní telefon: 776625611

Obchodní pilot a instruktor

Letecká škola AeroPrague v Praze Letňanech aktuálně rozšiřuje svůj team a hledá obchodního pilota CPL(A) a instruktora FI(A). Nabízíme létání na moderních a skvěle vybavených letadlech s pohodovými klienty, kteří dokážou ocenit vaši trpělivost a profesionální přístup.

Nabízíme možnost získání dalších kvalifikací v rámci spolupráce (IR, Instruktor IR, HPA airplanes).

Nasbíráte mnoho cenných leteckých zkušeností pro vaši další pilotní karieru.Létáme pouze na moderních a skvěle vybavených letadlech Cessna, Cirrus, Columbia, Diamond.

Budete mít na starosti praktický a teoretický výcvik pilotů dle vašeho oprávnění PPL/NIGHT/CPL/IR, popřípadě i ULL(A) výhodou.

Budete zabezpečovat lety po Evropě pro naše klienty.

Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení a další karierní růst. Práce v příjemném prostředí a přátelské atmosféře.

Preferujeme spolupráci na hlavní pracovní poměr, spolupráce je však možná i jako externí spolupráce. V případě zájmu nás prosím kontaktujte probereme možnosti spolupráce. Už se na vás moc těšíme.

Nástup možný ihned.

  • Zveřejněno: 5. 6. 2019
  • Společnost: Letecká škola AeroPrague
  • Místo práce: Letiště Praha Letňany
  • Kontaktní telefon: +420775365320