Dnes je 20. srpna 2019

5:59 20:12

Práce v letectví - volná místa
Administrativa

Dispečer

Queen Air s.r.o., provozovatel obchodní letecké dopravy vypisuje výběrové řízení na pozici Dispečer (pracovník plánování letů)

Požadavky:

  • teoretické znalosti z oblasti plánování letů
  • praxe v oblasti letectví (plánování) výhodou
  • dobrá znalost anglického jazyka, slovem i písmem
  • spolehlivost, flexibilita, firemní loajalitu

Pracovní náplň:

  • kompletní příprava letů a letové dokumentace

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelské prostředí
  • odborný růst
  • místo výkonu práce – Letiště Mošnov Ostrava
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zajímavou a odpovědnou práci v sektoru obchodní letecké dopravy
  • nástup možný ihned

Zájemci zašlou svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem skrze odpověď na tento inzerát.

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 16. 8. 2019
  • Společnost: Queen Air, s.r.o.
  • Místo práce: Letiště Ostrava
  • Kontaktní telefon: +420775784604

Operational Expert

Operational Expert with broad experience in ATS preferably with an ATCO background.

Work place: Prague