Práce v letectví - volná místa
Administrativa

Dispečer obchodní letecké dopravy

Společnost Atmospherica Aviation hledá vhodného kandidáta na pozici dispečer obchodní letecké dopravy.

Základní požadavky na uchazeče:

  • Znalost angličtiny minimálně na provozní úrovni ICAO LEVEL 4
  • Orientace v základech plánování letů
  • Samostatnost v řešení úkolů
  • Praxe v letectví výhodou
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost „home office“, „krátký / dlouhý týden“
  • Nástup možný ihned
  • HPP (hlavní pracovní poměr)

Stručný popis pracovní pozice:

  • Příprava letové dokumentace (FPL, OFP, NOTAM apod.)
  • Komunikace s posádkami a obchodníky společnosti
  • Zajištění doplňkových služeb: Handling, plnění paliva, rezervace hotelů posádkám letadel, přeletová povolení států, výpočty výkonnosti, loadsheet

Máte-li o práci dispečera v naší společnosti zájem, pošlete prosím CV a motivační dopis nejpozději 30. června 2020 s použitím funkce "Odpovědět na inzerát". Bližší informace také rádi sdělíme na uvedeném telefonním čísle. Informace o společnosti na www.atmospherica.aero

Celý inzerát

Kolega / kolegyně do našeho FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

Jsme letecká společnost Time Air s.r.o. a od roku 2001 se podílíme na vytváření podoby privátního letectví na evropském trhu. Aktuálně hledáme kolegu nebo kolegyni do našeho FINANČNÍHO ODDĚLENÍ!

Co bude náplní Tvé práce:

  • zpracování a zaúčtování přijatých faktur, bankovních výpisů, pokladny
  • komunikace s dodavateli
  • zpracování tuzemských i zahraničních služebních cest a dalších souvisejících vydání
  • příprava pravidelných finančních reportů
  • administrativní podpora finančního oddělení a úzká spolupráce s kolegyněmi ve finančním oddělení

Toto je práce přesně pro Tebe, pokud:

  • máš ukončenou SŠ a alespoň částečnou znalost podvojného účetnictví a orientaci v účetní legislativě
  • skvělá by byla zkušenost na podobné pozici, ale dáme určitě šanci i šikovné absolventce / absolventovi s velmi dobrými teoretickými znalostmi a zájmem o obor
  • používáš angličtinu na komunikativní úrovni, další jazyk je benefit
  • mezi Tvé silné stránky patří pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail a samostatnost
  • máš zájem o problematiku firemních financí a účetnictví, ochotu dále se vzdělávat

Na co se můžeš těšit:

  • menší, neformální přátelský kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • platové ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • částečnou možnost home office
  • čtyři týdny placené dovolené + sick days
  • benefit v podobě Multisport karty
  • pracovní telefon a možnost převedení čísla pod firemní tarif
  • občerstvení na pracovišti

Pokud Tě nabídka zaujala, zašli své aktuální CV nebo dotaz formou odpovědi na tento inzerát, kontaktní osoba je ing. Michaela Fejková.