Práce v letectví - volná místa
Administrativa

Pracovník/pracovnice řízení zachování letové způsobilosti

Co od Vás očekáváme?

  • ukončené SŠ vzdělání
  • samostatnost, pečlivost, svědomitost a odpovědnost za provedenou práci
  • obecnou znalost provozu  a údržby letadel
  • schopnost práce s PC a software Office (Excel, Word)
  • znalost AJ - porozumění psanému textu
  • ochotu učit se novým věcem

Náplň práce:

  • organizace plánované a neplánované údržby (příprava a tvorba požadavků na údržbu)
  • aktualizace databází pro řízení údržby a sledování technického stavu letadel
  • průběžné sledování limitů a omezení letové způsobilosti řízených letadel
  • kontrola záznamů o provedené údržbě
  • vedení dokumentace a záznamů řízení zachování letové způsobilosti

Co Vám můžeme nabídnout?

  • možnost odborného růstu v perspektivním oboru
  • hlavní pracovní poměr
  • zajímavou práci v rostoucí společnosti a mladém pracovním kolektivu
  • 5 dní dovolené navíc
Celý inzerát

OPERATIONS AGENT

Společnost Time Air s.r.o. přijme zaměstnance na HPP na pracovní pozici Agent operační podpory letů (OCC).

Náplň práce

  • Příprava letů
  • Zajištění handlingových služeb a letištních slotů
  • Koordinace přistávacích povolení
  • Objednávání plnění leteckým palivem
  • Kompletace předletové dokumentace pro posádky
  • Monitorování provozu, zpracovávání změn a řešení urgentních situací

Co požadujeme

  • Alespoň SŠ vzdělaní, VŠ výhodou
  • Angličtina na každodenní komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
  • Komunikativnost (písemná, verbální, telefonická)
  • Zvládání vyššího stresového a pracovního zatížení
  • Flexibilitu a loajalitu
  • Znalost MS Office a práce s PC