Práce v letectví - volná místa
Administrativa

Recepční

F AIR, spol. s r.o. Letiště Benešov, Nesvačily 126, 257 51 Bystřice u Benešova, vypisuje výběrové řízení na pozici Recepční s nástupem na pobočku Letiště Benešov - Nesvačily:

Recepční – podpora týmu plánování v letecké škole

Co bude Vaší náplní práce?

  • Denní kontakt s našimi klienty
  • Zajišťovat příjemné prostředí a celodenní chod recepce
  • Práce s rezervačním systémem společnosti a s tím související úkony
  • Zajištění občerstvení, příprava a obsluha místností pro jednání/školení
  • Běžná administrativa

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Chuť se učit nové věci
  • Pečlivost, proaktivní přístup
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Odolnost vůči stresu
  • Aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci v unikátním prostředí letiště Benešov
  • Práci na plný úvazek – 4 dny v týdnu (po-čt)
  • Příspěvek na penzijní pojištění po roce ve společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Po zkušební době zvýhodněnou tankovací kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné firemní benefity (pronájem letadel, pilotní výcvik atd.)

MÍSTO PŮSOBENÍ:

  • Letiště Benešov – Nesvačily

NÁSTUP:

  • Možný ihned

Pokud chcete mít větší představu o naší letecké škole a co děláme, neváhejte nás kontaktovat.

V případě zájmu nám zašlete životopis na career@f-air.cz a staňte se součástí našeho týmu F AIR.

Celý inzerát
  • Zveřejněno: 01.03.2024
  • Společnost: F AIR spol. s r. o.,
  • Místo práce: Nesvačily 126, 257 51 Bystřice u Benešova

Administrátor/ka výcviků a provozu Cirrus Training Centra

CIRRUS AIRCRAFT CZDEALER LETADEL CIRRUS PRO ČR, SR, Maďarsko a Adriatic

Hledá člena do týmu Cirrus Aircraft na pozici

Popis pracovní pozice:

  1. Administrace výcviků a provozu
  2. Customer service tuzemské i zahraniční klientely
  3. Management výcviků a provozu
  4. Správa dokumentace před zahájením a po ukončení výcviku
  5. Komunikace s odpovědnými úřady

Požadujeme:

  • komunikativní schopnosti a chuť řešit problémy i operativně
  • chuť zůstat v mladém příjemném kolektivu a „paperless company“ pár dalších let
  • odolnost vůči občasnému stresu
  • angličtina slovem i psaná na komunikativní úrovni
  • kladný vztah k letadlům a technice
  • schopnost samostatné práce a organizace úkolů
  • férové jednaní, orientace na bezpečnost

Nabízíme:

  • plat 20-35.000 Kč / měs. hrubého po zapracování 3 měsíce (70% základ, 30% pohyblivá složka – odměny po splnění úkolů, výkonnostní složka)
  • mladý příjemný kolektiv a atraktivní prostředí letiště a výrobce Cirrus Aircraft
  • vhodné i pro studenty se schopností pracovat 5 dní v týdnu

Místo výkonu práce:Letiště Příbram (+ ev. home office...)

Více informací na www.cirrus.cz

CV a AJ s fotografií a motivačním dopisem zaslat na dchrobak@cirrus.cz

Kontakt: Ing. Dobroslav Chrobák, CEO, +420 773 066 706, dchrobak@cirrus.cz

  • Zveřejněno: 15.02.2024
  • Společnost: Cirrus Aircraft
  • Místo práce: Letiště Příbram
  • Kontaktní telefon: +420 773 066 706