Práce v letectví - volná místa
Administrativa

Dispečer obchodní letecké dopravy

Společnost CTR Atmospherica Aviation a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici dispečer obchodní letecké dopravy se zkušenostmi s prací na dispečinku / plánování letů.

Základní požadavky na uchazeče:

  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost angličtiny minimálně na provozní úrovni ICAO LEVEL 4
  • Spolehlivost a kolegialita
  • Samostatnost v řešení úkolů
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci v mladém kolektivu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vybavení potřebné k práci (ext. monitor, notebook, telefon, tiskárna)
  • Možnost „home office“
  • Nástup dle domluvy
  • Práci na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr)

Stručný popis pracovní pozice:

  • Plánování letů v programu PPS (tratě, OFP, palivo atd.)
  • Příprava letové dokumentace (FPL, OFP, NOTAM apod.)
  • Komunikace s posádkami a obchodníky společnosti
  • Zajištění doplňkových služeb: handling, povolení, plnění paliva, rezervace hotelů posádkám letadel, přeletová povolení států, výpočty výkonnosti, loadsheet atp.

Máte-li o práci dispečera v naší společnosti zájem, pošlete, prosím, Vaše CV a motivační dopis do 8.11.2021 s použitím funkce „Odpovědět na inzerát“. Bližší informace také rádi sdělíme na telefonním čísle +420775011359; další informace o společnosti najdete také na našem webu www.atmospherica.aero.

Celý inzerát

Manager výcviků Cirrus Training Centra

Cirrus Aircraft Management s.r.o., dealer letadel Cirrus pro ČR s SR, hledá vhodného kandidáta na pozici Manager výcviků Cirrus Training Centra.

Popis pracovní pozice:

  • Administrace výcviků
  • Customer servis zejména zahraniční klientely
  • Management výcviků
  • Správa dokumentace před zahájením a po ukončení výcviku
  • Marketing Cirrus Training Centra

Požadujeme:

  • reprezentativní vzhled a vystupovaní
  • komunikativní schopnosti a chuť řešit problémy i operativně
  • chuť zůstat v mladém příjemném kolektivu a „paper less“ company par dalších let
  • odolnost vůči občasnému stresu
  • Angličtina slovem i psaná na komunikativní úrovni
  • kladný vztah k letadlům a technice
  • schopnost samostatné práce a organizace úkolů
  • férové jednaní, orientace na bezpečnost

Nabízíme:

  • Plat 20-30.000 kč / měs. hrubého po zapracování 3 měsíce (50% základ, 50% pohyblivá složka – odměny po splnění úkolů)
  • Mladý příjemný kolektiv a atraktivní prostředí letiště a výrobce Cirrus Aircraft

Místo výkonu práce: Letiště Příbram (+ ev. home office...)

CV a motivační dopis prosím posílejte pomocí tlačítka "Odpovědět na inzerát".