Práce v letectví - volná místa
Technické pozice

STRUCTURAL ENGINEER / VÝPOČTÁŘ

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • nadšení pro techniku, fyziku a matematiku,
  • kreativní přístup k řešeným problémům,
  • organizační a komunikační dovednosti,
  • ochota učit se novým věcem,
  • praxe na obdobné pozici výhodou, ale není podmínkou.

Náplň práce:

  • výpočty zatížení konstrukcí
  • spolupráce při návrhu konstrukce a dimenzování,
  • kontrola dimenzí na základě znalostí pružnosti a pevnosti a za pomocí moderních výpočtovýchmetod (FEM),
  • zpracování technické zprávy.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci v prostředí rozvíjející se společnosti,
  • účast na náročných projektech pro domácí i zahraniční zákazníky,
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • finanční ohodnocení dle pracovních výsledků,
  • příjemný pracovní kolektiv.
Celý inzerát
  • Zveřejněno: 11.10.2021
  • Společnost: 5M LEVIT s.r.o.
  • Místo práce: Uherské Hradiště
  • Kontaktní telefon: +420 725 532 226

Manažer nákupu a správy letadel

Letecká škola AeroPrague v Praze Letňanech aktuálně rozšiřuje svůj team a hledá technicky zaměřeného kolegu pro správu a nákup letadel.

Co budete mít na starosti?

  • Komplexní správa letadlového parku (aktuálně máme 12 letadel)
  • Zodpovědnost za technický stav letadel a řešení aktuálních závad
  • Správa a vedení technické dokumentace letadel
  • Komunikace se servisnímu a CAMO organizacemi
  • Správa pojištění letadel
  • Výběr a zabezpečení nákupu nových letadel
  • Zodpovědnost za kolegy s přípravou letadel (handling).

Požadavky pro tuto pozici:

  • Technické zaměření, absolvent oboru letecký mechanik výhodou
  • Předchozí zkušenosti se servisem letadel
  • Angličtina slovem i písmem
  • Chuť pracovat a starat se o letadlovou techniku
  • Spolehlivost a příjemné vystupování
  • Komunikativnost
  • Pečlivost a odpovědnost za svěřené úkoly
  • Schopnost pracovat samostatně a chuť se dále vzdělávat
  • Odhodlání dlouhodobě pracovat na této pozici.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Dobré platové ohodnocení
  • Další firemní benefity (stravování, další zvyšování kvalifikace, apod.)
  • Práci v mladém a pohodovém kolektivu
  • Zázemí silné a stabilní letecké společnosti
  • Možnost dalšího kariérního růstu a vzdělávání
  • Možnost získání pilotních kvalifikací a letecké odbornosti
  • Zajímavou, různorodou a odpovědnou práci s moderními letadly
  • Místo pracoviště Praha – letiště Letňany

Základní údaje k této pracovní pozici:
Datum nástupu: ihned
Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou

Pokud si myslíte, že byste mohl/a být tím pravým člověkem pro náš tým, pošlete nám prosím pomocí volby „Mám zájem o tuto pozici“ svůj životopis s fotografií a motivační dopis. Budete-li vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru. Těšíme se na Vás!

Zasláním údajů souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v naší společnosti.

  • Zveřejněno: 30.09.2021
  • Společnost: Mavisys, s.r.o.
  • Místo práce: Praha