Práce v letectví - volná místa
Technické pozice

Hledáme specialisty v oblasti UAV

Práce v oblasti veřejných zakázek

Hledáme specialisty v oblasti UAV na dobu 2 let a následně na dobu neurčitou. Hledáme odborníky na zpracování a vyhodnocení žádostí o povolení letu (dronů) na základě posouzení specifických operačních rizik, posouzení rizik (SORA) a/nebo předem definovaného posouzení rizik Predifined Risk Assessment (PDRA) s cílem vydávat povolení k letům v konkrétní kategorii. Jedná se o flexibilní pracovní dobu

Potřebujeme dva experty, kteří by měli splňovat následující požadavky:

  • Být obeznámen se Safety Assessments včetně SORA
  • Znalost evropských požadavků na drony pro specifické operace a ve větší míře i nařízení EU
  • Znalosti o provozu dronů o technických a provozních omezeních a rizicích
  • Umět vypracovat a následně předložit Úřadu pro civilní letectví žádost o provoz v souladu s požadavky a směrnicemi

Chtěla bych Vás jen informovat, že bychom potřebovali tyto experty urgentně.

Prosím neváhejte kontaktovat Lucie Jíchová tel. 720 070 617, luj@integra.dk

Celý inzerát

CAMO MANAŽER

Charterová letecká společnost Time Air, s.r.o., provozující flotilu business jetů hledá nového kolegu/kolegyni do našeho technického oddělení na pozici CAMO manažer.

Co od Vás očekáváme?

  • Odpovídající SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • ŘP skupiny B
  • Schopnost plánování a organizace
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office...

Náplň práce:

  • Řízení a zachování letové způsobilosti flotily Time Air
  • Plánování a koordinace údržby
  • Řešení individuálních projektů v rámci údržby
  • Kontrola a aktualizace technické dokumentace
  • Inspekce letadel během těžké údržby

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Pestrou pracovní náplň v atraktivním oboru
  • Individuální školení a školení v oblasti údržby (Part.M a 145)
  • Částečnou možnost práce z domu
  • Práci v mladém kolektivu a v rychle rostoucí firmě
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Pracovní telefon a možnost převedení telefonního čísla pod firmu
  • Multisport kartu

TECHNIK PŘÍPRAVY LETADEL

Společnost Elio Jet a.s. ráda přijme nového kolegu/kolegyni se zájmem o letadla na pozici:

„TECHNIK PŘÍPRAVY LETADEL“

VHODNÉ I PRO STUDENTY NEJEN LETECKÝCH OBORŮ

Základní požadavky na uchazeče:

  • Zájem o letectví
  • Praxe na obdobné pozici (např. aeroklubový provoz apod.) alespoň 1 rok výhodou, nikoliv podmínkou
  • Ochota pracovat i v noci
  • Preciznost, smysl pro detail, vztah a cit k technice

Nabízíme:

  • Práci s moderní technikou v kolektivu nadšenců do letectví
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost postupného přechodu na kvalifikovanější pozici (dispečer, pilot)
  • Nástup v průběhu jara/léta 2024 na DPP/DPČ

Stručný popis pracovní pozice:

  • Příprava letadel před odletem z Prahy, po přistání v Praze – vnitřní a vnější čištění, doplnění palubních  zásob
  • Správa skladových prostor společnosti
  • Občasný převoz posádek firemním automobilem

Jsme nová letecká společnost se zaměřením na provoz letounů kategorie BUSSINESS JET se sídlem v Praze. Máte možnost připojit se ke zkušenému týmu profesionálů a spolupracovat na zajímavém inspirativním projektu!

Pokud máte o práci technika přípravy letadel v naší společnosti zájem, pošlete CV a motivační dopis na e-mailovou adresu:

career@eliojet.com

Těšíme se na Vás!

Tým Elio Jet a.s.

  • Zveřejněno: 08.02.2024
  • Společnost: Elio Jet a.s.
  • Místo práce: Praha