Dnes je 21. dubna 2019

5:56 20:04

Práce v letectví - volná místa
Technické pozice

Operational Expert_Consultant

  • Consultancy job, possible to work as a freelancer or as permanent employee.Very atractive salary and working time.
  • Requirements: Broad experience in Air Traffic Service preferably with an Air Traffic Controll background. Please write both CV and Cover Letter in English.
Celý inzerát

Odborný rada v oddělení malých letadel / konstrukce / certifikace výrobků

Úřad pro civilní letectví, K letišti 1149/23, 160 08 Praha 6, vyhlašuje výběrová řízení na tři služební místa.

Požadavky na uchazeče:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním oboru s technickým nebo provozně - technickým zaměřením
  • znalost angličtiny odpovídající alespoň 1. stupni znalosti cizího jazyka (A1) nebo odpovídající alespoň stupni znalosti letecké angličtiny dle standardů ICAO level 4
  • řidičský průkaz skupiny B
  • předpokládaným dnem nástupu je 1. 6. 2019

odborný rada oddělení malých letadel

  • na dobu neurčitou
  • celý úvazek
  • praxe v letectví celkově 3 roky
  • pracovní náplň: zajišťování výkonu státní správy a státního dozoru nad letovou způsobilostí v oblastech zachování způsobilosti letadel s MTOW pod 5700 kg v provozu, zapsaných do leteckého rejstříku ČR, vydávání dokladů letové způsobilosti, schvalování programů údržby, schvalování provozně technické dokumentace provozovatelů

odborný rada oddělení konstrukce

  • praxe v letectví celkově 4 roky
  • pracovní náplň: práci v týmu technických specialistů – inspektorů na projektech v oblasti certifikace avionických a elektrických systémů letadel, posuzování letové způsobilosti letadel při typové certifikaci nových typů a změnách typových návrhů existujících typů letadel, ověřování letové způsobilosti letadel pro zvláštní druhy provozu posuzování seznamů minimálního vybavení (Minimum Equipment List) pro navigační a komunikační vybavení letadel, spolupráce při vývoji nových předpisů v národním i evropském prostředí

odborný rada oddělení certifikace výrobků

  • na dobu určitou do 31. 12. 2023
  • 0,5 úvazek
  • pracovní náplň: zajišťování výkonu státní správy a státního dozoru při certifikaci leteckých výrobků, se zaměřením na vedení certifikačních týmů a na plnění kontraktu mezi ÚCL a EASA, posuzování letové způsobilosti letadel při certifikaci nových typů a změnách typových návrhů existujících typů letadel, posuzování certifikační dokumentace a příruček k letadlu, dozor nad letovými a pozemními zkouškami, dozor nad projekčními organizacemi

Letecký mechanik (vhodné i pro absolventy)

HERBST AERO a.s. hledá mladého kolegu/kolegyni do týmu rozvíjející se údržbové organizace schválené dle EASA PART 145.

Požadavky:

  • vzdělání v oboru mechanik letadel nebo technik letadel, případně vhodné i pro šikovné absolventy střední průmyslové školy strojní nebo elektrotechnické
  • zkušenosti z oblasti výroby nebo údržby letecké techniky výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • znalost anglického, případně ruského jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost získání praxe pro vydání průkazu Technika údržby letadel
  • možnost financování typových osvědčení
  • zajímavou a odpovědnou práci v rostoucí společnosti
  • možnost rozvíjet se v souladu s firemní strategií v údržbě nových typů letounů i vrtulníků, zástavbě avioniky, provádění STC a ve specializované údržbě agregátů jako jsou magneta, vakuové přístroje a další
  • práci na plný úvazek
  • stálou pracovní dobu
  • přátelský pracovní kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • firemní ošacení a exkluzivní pracovní prostředí
  • možnost dopravy do zaměstnání na trase Napajedla - Kroměříž - Brno služebním vozem

Předpokládaný nástup: dle dodohy

V případě zájmu zašlete Váš životopis skrze odpoveď na tento inzerát, nebo nás kontaktujte na tel.: +420 721 531 131 (Milan Mičák).

  • Zveřejněno: 5. 4. 2019
  • Společnost: HERBST AERO a.s.
  • Místo práce: Brno
  • Kontaktní telefon: 721531131