Práce v letectví - volná místa
Technické pozice

Technik pro letouny Cessna Citation a Pilatus PC-12

Co od Vás očekáváme?

  • Pozitivní a pohodovou osobnost s teamovým duchem
  • Schopnost dobré komunikace a efektivní spolupráce se členy týmu
  • Schopnost rychle se učit novým věcem, pracovat pod tlakem a být časově flexibilní
  • Zkušenost s manuální údržbou letadel (vyučení v oboru výhodou)
  • Manuální zručnost a schopnost základních úprav/oprav letadel
  • Znalost letounů Cessna Citation a Pilatus PC-12 výhodou

Náplň práce:

  • Zajištění základního technického odbavení letadel
  • Příprava letadel na let vč. čištění interiéru a exteriéru
  • Podpora posádek při odletech a příletech letadel
  • Zajištění vybavení letadel dle požadavků

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Nabízíme atraktivní a příjemné pracovní prostředí ve stabilně se rozvíjející společnosti, možnosti osobního růstu, včetně zaslouženého finančního ohodnocení.
Celý inzerát
  • Zveřejněno: 01.08.2022
  • Společnost: Air Bohemia s.r.o.
  • Místo práce: Praha (převážně), Mnichovo Hradiště

Letecký mechanik JUNIOR do menšího týmu

Vítejte na palubě, nejdříve se představíme:

Jsme menší soukromá aerolinka zaměřující se na business charterové létání. Naši klientelu tvoří lidé, kteří si cení svého času a kteří si mohou dovolit exkluzivitu, kterou nabízíme. Naše společnost je tvořena třemi pilíři: 20členným týmem skvělých lidí, leteckým know-how a třemi krásnými letadly. Doporučujeme Vám se podívat na naše internetové stránky pro více informací.

Do našeho tříčlenného týmu mechaniků hledáme posilu v podobě mladého leteckého mechanika. Ideálním kandidátem je čerstvý absolvent Střední školy civilního letectví na Ruzyni, student/absolvent oboru Technologie údržby letadel na ČVUT, anebo jiných škol se specializací v letectví. Naším záměrem je práci Vás naučit tak, aby z Vás mohl vyrůst perfektní letecký mechanik. Rádi do vás zainvestujeme náš čas a energii a na oplátku očekáváme, že do práce přinesete své nadšení a touhu zlepšovat se.

Co bude patřit mezi vaše zodpovědnosti?

* Aktivně přistupovat k práci

* Učit se od zkušenějších kolegů

* Musí na vás být naprostý spoleh

* Rozšiřovat si svou kvalifikaci

Ozvěte se nám, pokud:

* Máte dokončené středoškolské vzdělání v oboru letecký mechanik nebo vysokoškolský titul v oboru techniky údržby letadel

* Víte, o čem je letectví

* Jste ochotní učit se nové věci a máte drive

* Dokážete pracovat s instrukcemi v anglickém jazyce

* Chcete pracovat v menším týmu

* Jste bezúhonní (Úřad pro civilní letectví vydává Certifikát o spolehlivosti)

Kde a jak:

Naše kanceláře se nacházejí na Terminálu 3 Letiště Václava Havla. Hangár se nachází za budovou UCL.

Na závěr musíme podotknout jednu zásadní věc: jsme relativně malý tým profesionálů, žádný korporátní kolos, kde jste malým kolečkem v obrovském soukolí. U nás jsme zvyklí pracovat na úkolech, které jsou zrovna teď potřeba a vzájemně si pomáhat. Pokud vám výše uvedený popis sedí, pošlete nám váš životopis.

Děkujeme a budeme se na vás těšit!

  • Zveřejněno: 26.07.2022
  • Společnost: JetBee Czech s.r.o.
  • Místo práce: Terminál 3 Letiště Václava Havla
  • Kontaktní telefon: +420777659351

LETECKÝ MECHANIK - náborový příspěvek 50.000 Kč!

Jste zapáleným leteckým mechanikem nebo klempířem? Máte průkaz mechanika AML? Tak to nás určitě znáte. Jsme stabilní společnost s 90ti letou tradicí na trhu a velkou vizí dalšího růstu do budoucnosti. Aktuálně rozšiřujeme náš tým leteckých mechaniků na těžké údržbě a také v klempířských dílnách. Rádi přivítáme zkušené kolegy, které náležitě doceníme!

Chcete mít letadla na dosah? Dejte nám o sobě vědět.

Jsme nadšenci do letadel, jsme jednička ve svém oboru, jsme Czech Airlines Technics!

CO U NÁS BUDETE DĚLAT? JAKO ZKUŠENÝ MECHANIK URČITĚ VÍTE, ALE PŘECE JEN:

  • zajišťovat pravidelnou údržbu i velké revize letadel (Boeing, Airbus)
  • provádět demontáž a montáž letadlových celků
  • přezkušovat systémy letadel
  • zkoušet a seřizovat letadlové celky
  • provádět zástavby a modifikace
  • provádět identifikace a odstraňovat závady

CO MUSÍTE SPLŇOVAT?

  • SŠ/vyučení v oboru letecký mechanik (výhodou)
  • průkaz leteckého mechanika AML - 66 (B1)
  • tím pádem máte praxi v oboru
  • typové zkoušky na Boeing NG nebo Airbus A320 Family
  • dobrý zdravotní stav
  • znalost anglického jazyka

MŮŽETE SE TĚŠIT NA:

  • zázemí velké a v leteckém oboru vysoce hodnocené společnosti
  • náborový příspěvek 50.000 Kč (vyplacený jednorázově po zkušební lhůtě)
  • v zimě náročné směny ale v létě i přes měsíc volna!
  • příležitost profesního růstu a odborného výcviku
  • zodpovědnou práci v atraktivním prostředí letiště, kde budete letadlům opravdu na dosah ruky
  • přátelský tým kolegů
  • práci na hlavní pracovní poměr (možnost i brigády) s pracovní dobou krátký, dlouhý týden od 6:00 - 18:00
  • balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, Flexi pass v hodnotě 6.000 Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, zvýhodněné tankování apod.
  • Zveřejněno: 19.07.2022
  • Společnost: Czech Airlines Technics, a.s.
  • Místo práce: Letiště Praha, K Letišti 55
  • Kontaktní telefon: +420702263947