Práce v letectví - volná místa
Technické pozice

CAMO Technický manažer (Junior)

Hledáme nového ambiciózního kolegu do našeho technického oddělení na pozici Technický Manažer (Junior). Zájem o letectví nutností, znalosti z letectví jsou výhodou. Školení a sebevzdělávání jsou součástí práce a všichni členové týmu musí být schopni zastoupit svého kolegu. Každým dnem čelíme novým výzvám a dlouhodobé projekty si musíš být schopen koordinovat sám. Pozice je vhodná i pro studenty VŠ v posledním ročníku navazujícího studia.

Náplň práce CAMO:

  • Řízení a zachování letové způsobilosti flotily Time Air
  • Plánování a koordinace údržby
  • Řešení individuálních projektů v rámci údržby
  • Kontrola a aktualizace technické dokumentace
  • Inspekce letadel během těžké (větší) údržby

Co požadujeme:

  • Odpovídající SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (letectví je preferované)
  • ŘP skupiny B
  • Schopnost plánování a organizace
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office

Co nabízíme:

  • Pestrou pracovní náplň, částečně v kanceláři, částečně přímo na letištní ploše
  • Individuální školení a školení v oblasti údržby (Part.M a 145)
  • Částečnou možnost práce z domu
  • Práci v mladém kolektivu a v rychle rostoucí firmě
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Pracovní telefon a možnost převedení telefonního čísla pod firmu
  • Benefit v podobě Multisport karty
  • Možnost využití prázdných letů
Celý inzerát
  • Zveřejněno: 04.02.2020
  • Společnost: Time Air, s.r.o.
  • Místo práce: Praha
  • Kontaktní telefon: +420 770 148 687

CAMO nebo AMO Technický manažer (Senior)

Pokud máte alespoň pět let zkušeností v letectví, zejména v prostředí řízení a zachování letové způsobilosti dle Part.M (provoz v obchodní letecké dopravě) nebo údržby dle Part.145 (ať už Line nebo Base Maintenance) a pokud jste týmový hráč, který umí mít věci pod kontrolou a je Vám vlastní zdokonalovat zavedené procesy, neváhejte se přihlásit na pracovní pohovor k nám do Time Airu. Pracovní pozice se bude odvíjet od Vašich pracovních zkušeností a dalšího sebevzdělávání na pozici CAMO nebo AMO.

  • Kontrola a aktualizace dokumentů

Náplň práce AMO:

  • Plánování a koordinace úkolů údržby
  • Administrace a řízení provozu organizace údržby
  • Podpora osvědčujícího personálu a mechaniků
  • Objednávání a skladování dílů

  • Znalost Part.M (a Part.145 pro práci v oddělení AMO)
  • Schopnost dobré organizace a řízení týmu lidí

  • Částečnou možnost práce z domu (oddělení CAMO)
  • Nadstandardní počet volných dnů v měsíci
  • Možnost flexibilního rozvržení pracovní doby

Letecký mechanik

Hledáme leteckého mechanika do našeho týmu.

Požadujeme:

  • Min.středoškolské vzdělání,
  • průkaz Part 66 není podmínkou,
  • zkušenost v praxi letecké techniky výhodou,
  • pečlivost a odpovědnost za svěřené úkoly.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba,
  • možnost kariérního růstu,
  • možnost dalšího vzdělávání a kvalifikací,
  • plat až 40.000,-Kč,
  • nástup možný ihned.
  • Zveřejněno: 31.01.2020
  • Společnost: Flying Academy
  • Místo práce: Praha / Brno - Tuřany
  • Kontaktní telefon: 733133914