Dnes je 17. prosince 2018

7:56 16:00

Práce v letectví - volná místa
Technické pozice

Letecký Mechanik

Hledáme leteckého mechanika do našeho týmu.

Požadujeme:

  • Min.středoškolské vzdělání,
  • průkaz Part 66 není podmínkou,
  • zkušenost v praxi letecké techniky výhodou,
  • pečlivost a odpovědnost za svěřené úkoly.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba,
  • možnost kariérního růstu,
  • možnost dalšího vzdělávání a kvalifikací,
  • plat až 40.000,-Kč,
  • nástup možný ihned.
  • Zveřejněno: 5. 12. 2018
  • Společnost: Flying Academy
  • Místo práce: Brno - Tuřany
  • Kontaktní telefon: 733133914

Technicko - administratívny pracovník (plánovanie letov a prevádzka lietadla)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akciová spoločnosť v Považskej Bystrici, s pobočkami v krajinách V4 hľadá absolventa vysokej školy so zameraním na leteckú prevádzku, prípadne kandidáta so záujmom o letectvo, s možnosťou preplatenia nákladov na zvýšenie kvalifikácie.

  • zabezpečovanie kompletnej administratívy spojenej s prevádzkou lietadla (plánovanie letov, údržby, servisu, správa platenia súvisiacich poplatkov – letiskové, PHM, ...
Celý inzerát