Práce v letectví - volná místa
Technické pozice

LETECKÝ TECHNIK

Do malého kolektivu hledáme posilu na pozici leteckého technika. Starat se budete o zajištění provozu flotily letadel skládající se z jednoho Large-size business jetu Global 6000 a dvou Super Mid-size business jetů Gulfstream G200. V blízké budoucnosti se chystá rozšíření flotily o 2 letadla v kategorii Mid-size jet a Light jet.

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ v technickém oboru
  • Platný průkaz AML B1 nebo prokazatelná praxe pro získání průkazu AML B1
  • Průkaz AML B2 výhodou
  • Schopnost orientace v anglické technické literatuře a komunikace se servisními středisky v Aj

Náplň práce:

  • Asistence posádce při odletech a příletech letadel
  • Provádění traťové údržby
  • Předávání a přebírání letadel do a z plánované údržby
  • Dohled na plánovanou údržbu ve smluvní Part 145 organizaci
  • Provádění výjezdů při některých AOG (standardně zajištěno smluvními Part 145 organizacemi)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Práci v malém kolektivu a možnost spoluvytvářet firemní prostředí
  • Možnost typového výcviku na provozované letouny
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Jsme rychle rostoucí společnost s pevným zázemím
Celý inzerát